2726

هفته دهم هستم دیابت بارداری گرفتم قند ناشتا ۱۱۵بوده هرکی تجربه داره بگه چیا بخورم نخورم با رژیم کنترلش کنم از انسولین میترسم 

خدایا شکرت

سلام عزیزم ببخش وقتتو گرفتم.میشه در مورد اون تاپیک که سلولهای بنیادی زدی راهنماییم کنید شما نتیجه گرفتید از این روش ؟من ده ساله درگیر درد کمرم هستم 

آمین شود هرآنچه میپنداری🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم ببخش وقتتو گرفتم.میشه در مورد اون تاپیک که سلولهای بنیادی زدی راهنماییم کنید شما نتیجه گر ...

سلام عزیزم دکترش امسال فوت شد به غیر از  اون هم کسی توی ایران انجام نمیده

خدایا شکرت
2728
تهران گیشا

ممنونم بابت جوابگویت.یعنی تو مطب خصوصی این کار انجام میشد یا کلینیک درد داشتند؟؟؟و اینکه برای درمان دیسک هم مراجعه کننده  داشتند؟؟؟من تو تلویزیون دیدم دکتری اومد گفت تو تهران سلولهای بنیادی برای درد زانو میشه استفاده کرد.حالا نمی دونن واسه کمر هم میشه یا نه؟؟؟لطفا اگه شماره ای داری ازون دکتر بده

پانیذ عزیز لطفاً اسم دکترو  بگید.

شهپر صالحی الان فوت شده چند ماهی هست اره برای من جواب داد توی مطب هم انجام میداد برای من خدارو شکر خوب بود من لگنم بود اما توی مطلش دیدم که کار زانو کمر هم انجام میداد 

خدایا شکرت
شهپر صالحی الان فوت شده چند ماهی هست اره برای من جواب داد توی مطب هم انجام میداد برای من خدارو شکر خ ...

ممنون. خداروشکر که سلامتی تو بدست آوردی.راستی میگی چطوری بود ازت خون گرفتن بعدش مراقبت خاصی داره؟؟؟

یه برنامه عالی دارم درمورد مادر وفرزندان وبارداری

دکتر آنلاین 

آلبوم رشد 

نمودار رشد

لالایی

داستان 

مشاور 

چت با مادران

اسباب بازی متناسب سن کودک 

آپارات کودک رایگان 

هر کی خواست از لینک زیر نصب کنه