2737
2734

چی بذارم بالاسرم که افت قند و ضعف ض شدیدم برطرف بشه؟ 🤕 

خیلی گرسنه میشم ، خسته شدم دائم در حال خوردنم در حالی که میلی ندارم به غذا و خوراکی

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اوه از الان 

آره 😭 اصلا دست خودم نیست یهو ضعف میکنم در حالیکه میوه و آجیل و... هم بین وعده های غذایی میخورم

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

هفته  چندی من تقریبا  اینطورم ولی هیچی تو معدم هضم نمیشه    نمیخورم خلاصه ک کارم  شده گریه

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
بادوم خام بذار کنارت ۱۰ تا دونه بخور صبحا

نمیتونم باید یه چیز شیرینی باشه که گرسنگی مو هم رفع کنه 

منم مثل شما بودم، از قبل از خواب لقمه بگیر برا خودت آماده بذار وقتی بیدار شدی زود بخوری، نخودچی کشمش ...

باشه عزیزم . ولی واقعا از خوردن خسته شدم دیگه 

شما تا آخر بارداری همینجوری بودی؟

2738
هفته  چندی من تقریبا  اینطورم ولی هیچی تو معدم هضم نمیشه    نمیخورم خلاصه ک کارم ...

توی هفته ۸ م . هضم که میشه ولی چون یه مقدار تهوعم دارم و در کل به غذاها علاقه ای ندارم سخته برام خوردن

کشمش.مویز..بادوم و پسته...موز..سیب...ازین چیزا بزار بالا سرت.سعی کن کیک و بیسکوییت نخوری..قندش مضره..و کنارش خنکی هم بخور.مثل کاهو..گاهی خیار...

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
منم مثل شما بودم، از قبل از خواب لقمه بگیر برا خودت آماده بذار وقتی بیدار شدی زود بخوری، نخودچی کشمش ...

خیلی وزن اضافه کردی تا زایمان ؟

باشه عزیزم . ولی واقعا از خوردن خسته شدم دیگه  شما تا آخر بارداری همینجوری بودی؟

عزیزم من الان 17 هفته هستم، دقیقا هر 3ساعت یکبار باید یه چیزی مثل غذا یا نون و پنیر، یا تخم مرغ بخورم

چیزای شیرین زیادم نخورهااا یهوقندتوبالامیبره ومجبوربه کنترل قندمیشی تامیتونی آجیل بخور. چرامن اینطورنیستم اینقدردلم میخاد حالات بارداری داشته باشم اماازوقتیکه فهمیدم مثبتم هیچ علایمی ندارم نه ضعفی نه تهوعی هیچی ها 

کشمش.مویز..بادوم و پسته...موز..سیب...ازین چیزا بزار بالا سرت.سعی کن کیک و بیسکوییت نخوری..قندش مضره. ...

مرسی . آره باید از این به بعد قبل خواب بذارم بالای سرم 🤕

عزیزم من الان 17 هفته هستم، دقیقا هر 3ساعت یکبار باید یه چیزی مثل غذا یا نون و پنیر، یا تخم مرغ بخور ...

آها به سلامتی فکر کردم زایمان کردی گلم . منم گرسنه م همه ش ولی هیچی دلم نمیخواد 

2706