2737
2734
عنوان

بیایین بگین کیا از زنداداش یا عروسشون ناراضی ان و چرا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2381 بازدید | 146 پست

من زنداداشمو مثل خواهرم دوست دارم

اونم نسبت به من همینطوره...وقتی فوق لیسانس دانشگاه تراز اول قبول شدم از خوشحالی گریه کرد میگفت واقعا حقت بود

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
ما دو تا عروسامون اومدند بالا سر پدر مریضم دادو بیداد پدرم سکته کرد رفت کما فوت شد الانم میخوام بیان ...

منتظر گردش روزگار باشین یه جوری عدالت خدا گریبانشون رو میگیره که خودتون مات میمونین ما الان تو این مرحله ایم و داریم میبینیم و واقعا ماتیم از اه مادربزرگم که چه جوری دامن این دو تا عروس رو گرفته هم از جانب بچه هاشون هم موارد دیگه

خدا جای حق نشسته

عجب 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زن داداش من اوایل ازدواج خیلی جو گیر بود..مثلا میخواست رو نده..گارد میگرفت..احساس مالکیت کامل رو داداشم داشت طوری که برادرم نباید با ما حرف میزد..انگار عقده ایا بود..اما بعد چند سال عین آدم شده..اصن حساس نیست..انگار دوسمون داره و رابطه ی خوبی داره..

دارن چون میتونن داداشتو پاره تنتو ازت بگیرن و یک خانواده رو ازهم بپاشن

داداشی که با حرف زنش قراره از خونواده خودش بگذره همون بهتر که بگذرههههه اونم ارزش نداره

۲۰ سال حداقل با خونوادش زندگی کرده و دو سال با زنش،ینی نمیدونه کدوم راست میگن و حق دارن کدومشون داره دو بهم زنی میکنه؟ اگه ندونه ک همون بهتر نیاد سمت خونوادش

قضاوت کار خداس و زمان همه چی رو حل میکنه.حرص نخوریم  
2728
به حق چیزای نشنیده😣😣😣

این فقط دو نمونه از کاراش بود. اصلا خود خود شیطان . البته اینجور ادما کم نیستن . تو همین نی نی سایت یه خانم بود که هر بار مادر شوهرش میرفت خونش تف میکرد تو چاییش 

هر جانور که باشد بگریزد از بلایی ،من خود بلای خویشم از خود کجا گریزم 😔
اره به خدا خودم هم ازش میترسم جالبه ما خانواده با آبرویی هستیم همه تحصیلکرده و شغل های عالی ولی از و ...

ایشون خطاب به خودتون گفتن چقدر ترسناک هستید

بنظرم باید حرف دو طرف رو شنید

.

عروس اولی کلا مدلش اینه منظر بهونه س خیلی پشت سرمون بدگویی میکنه دادشمون هم از اون بدتر خیلی به حرفشه .تا موقه زایمانش نگفت بارداره.دعوت نمیکنه ماهارو .اینقد بدگویی میکنه و دادبشم از اینور زنگ میزنه که چرا اینکارو نکردید چرا این حرفو زدید چرا چرا ......که پدرمادرم چن ساله خونشون نرفتنولی عروس دومی خدا وشکر دختر خوبیه

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
وای چه وحشتناک چرا رابطه به این روز افتاده

والا نمیدونم مادرم و خواهرم تو اتاق بودند دو تا عروسا اومدند دادو بیداد جالبه ماها اصلا تو به اینا نگفتیم  تا حالا ولی خودمون هم موندیم خدا ازشون نگذره تازه من که گفتم مقصر شمایید نیشابوریه شوهرش رو پر کرده باید پا اینو قلم کنی انگار شهر هرته

2738

خدایا پس چرا خانواده شوهر ما قدرمونو نمیدونن؟ من ک ده سال همه جور حرفی ازشون شنیدم فقط لبخند زدم همه کار براشون کردم تو ناراحتیاشون گریه کردم تو شادیاشون خندیدم شوهرم هربار قهر کرد و ناراحت شد من بردم آشتیشون دادم التماس کردم تا آشتی کرد ولی بازم عین ی تیکه اشغال باهام رفتار میکنن

لطفا دعا کنین قلب نی نیم سالم باشه
ایشون خطاب به خودتون گفتن چقدر ترسناک هستید بنظرم باید حرف دو طرف رو شنید

نه گلم اغراق نمیکنم این حرف ها رو من نمیزنم غریبه ها هم میگن چون وقتی این کارو کرد همه گفتند از این انتظار بیشتر نباید داشت ولی خوب قاضی خداس من سپردم به خدا جواب بده 

ما دو تا عروسامون اومدند بالا سر پدر مریضم دادو بیداد پدرم سکته کرد رفت کما فوت شد الانم میخوام بیان ...

😐😐😐😐😐😐

نمیدونم کی نیاز داره اینو بشنوه ولی اگه فردا امتحان داری و هیچی بارت نیست پاشو درستو بخون، به کارای عقب افتادت برس، اگه کسی بهت حس ناکافی بودن میده نشیمنگاهش متزلزل باد چون تو به اندازه‌ی خودت خوب و کافی هستی، اگه کسی امروز بهت نگفته چقد خوشگل شدی من میگم “خیلی خوشگل شدی”، اگه اوضاع روحی، جسمی، مالی‌ت خوب نیست اشکال نداره درست میشه، اگه درگیر مشکل خاصی هستی و احساس ناراحتی میکنی یه بغل از راه دور برای تو، اگه اطرافیانت دائما با دیگران مقایسه‌ت میکنن بهشون گوش نکن چون تو قرار نیست مثل بقیه باشی و همین که خودتی کافیهمن همون قهوه تلختم، چای سردتم، غروب جمعه‌تم، کلاس دینی‌تم، گره‌ی هندزفریتم، استوری واتساپتم، درصد منفی تستای درسیتم، غروب سیزده به دردتم، سردردتم، میس‌کال ناشناستم، پنج درصد آخر شارژ گوشیتم، عجله وسط ترافیکتم، صبح شنبه‌تم، سرعت پایین اینترنتتم، صدای بغض‌دارتم، تَرَکای روی قلبتم، خورشت کرفستم،موجودی آخر ماه حسابتم، استرس هفته‌ی قبل از کنکورتم، دروغ شنیدن از رفیقتم، خراش روی انگشتت با کاغذ کتاب مورد علاقتم، هفت سین بی سبزه‌تم، حیاط خالی مدرسه بعد از دیر رسیدن سر صبحگاهتم، خواب بد نیم‌روزیتم. من همه‌ی اون چیزایی ‌ام که هیچوقت قرار نیست دوستشون داشته باشی  _غُصه‌چیزیو‌نخورید‌توزندگی هنوز الله کریمه _💚
عروس ماهم اینجوریه بدتر نیشابوریه 

مگ نیشابوریا چشونه😑

خدایانعمت سلامتی مبداءهمه نیازهاست وعاقبت بخیرے مقصدهمه نیازهاتورابه مهربانیت این دورا به تمامی دوستانم عطا فرماآمین😊
2706