2726
عنوان

بیایین بگین کیا از زنداداش یا عروسشون ناراضی ان و چرا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2381 بازدید | 146 پست

خداروشکر😀😀یکیشون طلاق گرفت ...

نکبت 😑😑😑سم بدی بود تو خانواده ...اولی هم همیشه سعی داره تیغ بزنه ولی دمشو چیدیم...همین خانم پول قسد ماشین داداشم رو ۱۰ملیون بود خوردش نداد ..

داداش کوچیکم ماشین خریده بود .از داداش بزرگه ..۱۰ملیون قسد داشت ..داداش کوچیکه گفت خوب من ازت میخرم .زد بنام داداشم ..پولشم داد و گفت ۱۰ تومن قسد هم خودم میدم ..نگو هی قسدا رو ما ریختیم حساب داداش ..زن داداشم رفته ازکارت کشیده😑😑😑آخرشم گفت مال خودم بودن...

ولی زن داداش وسطی من ماهه ماه 😍😍

خاهر شوهرمم 😊😊خیلی خوبه

کاربریم دو نفره هستیم 

از خودم بعضی وقتا عین دیشب از خودم کفری میشم 

بیش از حد که خوب باشی اخرش میشی عین من بقیه سو استفاده میکنن

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما دو تا عروسامون اومدند بالا سر پدر مریضم دادو بیداد پدرم سکته کرد رفت کما فوت شد الانم میخوام بیان پا منو قلم کنند و کتکم بزنند  عروسا عفریته مسلطن رو پسرا گوششون رو پر کردند حسابی فقط خدا جوابشون رو بده انقدر گوشت پسرا رو پر کردند پسر کوچیکه اومد مامانم رو بزنه مامانم تا حالا تو به این عفریته ها نگفته احترام زیادی آدم ها رو هار میکنه 

2728
دقیقا میبینی دختره راضی و خوشحاله مادره ی چی میگه همچیو بهم می‌ریزه آخه اون وقتی راضیه حتی چادر زندگ ...

واقعا گاهی به اسم دلسوزی گند میزنیم تو همه چی . اون که وضعیت افتضاح الانو داره میبینه قیمتا چطوره میگفت مبارکتون باشه و تمام اینا با ذوق خونه رو نشون دادن زده تو ذوقشون . به شوهرم گفتم خدا به دادشون برسه احتمالا از اینا عیب گیراست سرهرچی گیر الکی بده 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
ما یه دونه عروس داریم حدود ۱۷ سال باهامو قطع ارتباط کرده . بشدت اهل جادو جنبل . واقعا هم ازش دیدیم ن ...

ما هم یه عروس داریم‌نیشابوریه اهل جادو هست زیاد منم قطع ارتباط کردم باهاش برا همیشه از وقتی اومده فقط شر به پا کرده تو دهن بابام‌هم میزد بابام رو جادو کرده بود چیزی نمی گفت همین عفریته با جاریش آخر بابام رو سکته دادند فوت شد

دارم دوساله قهره منم کارش ندارم 

از وقتی ازدواج کرد همش به مادرم گیر بود کجا میری کجا میای😐😐😐با دخترت کجا رفتی چی خوردی چی نخوردی 🤨🤨🤨دخترت یه وعده خونت غذا میخوره من باید دو وعده بخورم درصورتی که هفت روز هفته رو هشت روزش رو اونجا بود 

همه کار براش کردم هرجا میخواست بره زنگ میزد میبردمش تمام خریداش رو زنگ میزد من انجام میدادم انتظار داشت بچه های خودم رو محل نزارم بچه های اون رو بزارم رو سرم 

دیگه برا نامزدی دخترم ، زنداداشم و مادرشوهرم با هم لفظی دعوا کردن و قهر کرد دوبار رفتم پاچه خواری و بزرگتر واسطه کردم آشتی نکرد 

الانم دوساله قهره دودفعه واسطه فرستاده برا آشتی که ایندفعه دیگه من گفتم قهر باشه راحتم والا به خدا دردسر ندارم

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
خدا کسی رو به راه راست هدایت نمیکنه ذات خراب باشه خرابه

آره می‌دونم عزیزم 

همسایه هستیم فقطط ازش فاصله گرفتم اصلا نه خونش میرم نه اون میادسه سال اول زندگیم خیلیییییی سعی کردم باهاش رابطه خوبی داشته باشم چیزی جز دوررویی حسادت حرفهای کلفت و نیش دار ازش ندیدم ...خودمم مقصر بودم نباید با کسی صمیمی شد و اجازه داد روش باز بشه 

اً
دارم دوساله قهره منم کارش ندارم  از وقتی ازدواج کرد همش به مادرم گیر بود کجا میری کجا میای😐😐 ...

اره والا با آدم بیخود در ارتباط نباش عروس ما انقدر وقیحه فحش میده به قول دامادمون ببین کیه به ۳ تا خواهر شوهر فحش میده البته منم از خجالتش در اومدم به مادرم و خواهرم و خودم فحش داد منم به بابا مُردش لعنت فرستادم گفتم حالا بزن به خودت حالا که جوری تربیت شدی بابات باید فحش بخوره حقته

خداییش خیلی زنداداشای خوبین😍😍

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍
2706