2733
2734

من که زنداداش ندارم ولی خودم عروس هستم

(طبق گفته اطرافیان)آرومم و با کسی کاری ندارم

نمیخوام اغراق شده یا الکی حرف بزنم،

راستش مدلم اینه که شاید زیاد خوبی نکنم ولی بدی هم کلا نمیکنم،تقریبا خنثی 

شما چی؟عروساتون؟

.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زنداداش ندارم . منم عروس بی آزاریم کاری ندارم چون اوناهم کاری ندارن 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ما عروس نداریم ، چون داداش نداریم

همیشه فکر میکنم اگه زن داداش داشتم اون مامانی که من میشناسم چقدر خوب میشد باهاش🙁

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

من زنداداشم دوست صمیمیم بود الان رابطمون بهتر هم شده 😂😂اون روز داشتن می رفتن طلا بخرن به داداشم می گفتم حواست باشه سما این مدلی دوست داره براس بخری ها دلشو نشکن اونم هوای منو داره کلا دوتایی بر علیه داداشم هستیم 🤣

2738

😐😐خنثی

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
بعضی وقتا مشکل از عروسا و زنداداشا و اینا نیست مشکل از خانواده های گیره

مخصوصا بعضی مادرا . الان دوست داداشم خونه اجاره کرده زنشو ببره با پولش تونسته ۵۰ متری اجاره کنه خودش و خانوم خوششون اومده مادرزنه رفته دیده گفته این چیه به درد نمیخوره و کلی اه و پیف کرده بیچاره میگفت دلچرکین شدم برای اجاره خونه انقد اعصابش خورد بود دلم براش سوخت یه پسر ۲۵ ساله که تازه ماشینشو فروخته پول پیشو جور کرده

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
مخصوصا بعضی مادرا . الان دوست داداشم خونه اجاره کرده زنشو ببره با پولش تونسته ۵۰ متری اجاره کنه خودش ...

دقیقا میبینی دختره راضی و خوشحاله مادره ی چی میگه همچیو بهم می‌ریزه آخه اون وقتی راضیه حتی چادر زندگی کنه چرا آخه دخالت کنیم

ما یه دونه عروس داریم حدود ۱۷ سال باهامو قطع ارتباط کرده . بشدت اهل جادو جنبل . واقعا هم ازش دیدیم نه که الکی بگیم . خدا ازش نگذره . روز خوش برامون نذاشته نمیدون چطور میخواد بمیره و اون دنیا قرار چی جواب بده . خودمم عروس هستم . سعی کردم هیچ وقت مثل زن داداش خودم نباشم شکر خدا . بهترین مادر شوهر و خواهر شوهرا هم گیرم اومدن که انگار خواهریم با هم . رابطمون زبان زده و کل  فامیل حسرت رابطمون میخورن 

هر جانور که باشد بگریزد از بلایی ،من خود بلای خویشم از خود کجا گریزم 😔
2706