2733
2734
عنوان

داستان وضع زندگی و شوهرم...

2313 بازدید | 137 پست

من تو شهر خودم دفتر دارم( نمیخام بگم چی)درامدم خوبه

همسرم تو شهر دیگه دفترداره و درامدش خوبه فاصله زمانی شهری که همسرم دفتر داره پنج ساعته تاشهرما....

دفتر من باهمکارم فقط از لحاظ اجاره شریکه

حالا من از اول ازدواجم دفتر زدم و همسرم میدونست که من بالاخره کارمو دوس دارم

خیلی وقتا دوهفته نمیومدم دفتر که برم باهمسرم وتنها نباشه تو این چندسالی که ازدواج کردم خیلی وقتا منفعت خودمو بخاطر زندگیمون زیر پا گذاشتم وهمراه شوهر رفتم که تنها و گشنه نباشه

اما چندماهیه بیشتر میمونم دفتر چون جا افتادم و نمیخام همکارم کارمنو بقابه...

تو این چند ماه شوهرم که تنها میره وقتی اونجاست دیگه جواب پیام و زنگمو نمیده مثلا اعتراض داره ک چرا نرفتم...الانم همین جوریه نرفتم همراش زورش اومده جواب پیام نمیده....

جالبه توقع داره تابستونا کلا بریم شهر محل کارش و بعدشم ییلاقش....کلا اصلا به فکر من نیست که منم شغل دارم و دلم میخاد پس انداز کنم..

چون مشکل بارداری دارم و نشدم مجبورم همش سنگ زیرین اسیا باشم😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا یکیتون انتقالی نمیگیره

شوهرم میگه انتقالی بگیرم تو شهرخودمون درامدم کمتره میگم من انتقالی بگیرم میگه من نمیتونم همیشه تو این شهر(محل کارخودش) بمونم همیشه در رفت و امدیم خسته شدم

2738

چرا یکیتون نمیره شهر اون یکی؟؟

این که نشد زندگی، همون مجرد میموندین صدتا شرف داشت

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
چرا یکیتون نمیره شهر اون یکی؟؟ این که نشد زندگی، همون مجرد میموندین صدتا شرف داشت

من از اول زندگی مث سگ دنبالش میرفتم و همیشه باهم بودیم....اما دیگه نمیتونم توان رفت و امدم دیگه ندارم اون همش اخر هفته برمیگرده شهرمون

فکرکنم دفتربیمه دارین پسرخاله منم همینجورین باخانمش ولی مشکلی ندارن باهم 

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
2706