2733
2734
قبلش بزن من کلا از شکر متنفرم شما هم بعدش چایی بخوری میشوره میبره😂😉

😂😂😂😂😂در تموم زندگیت اینجوری خودتو قانع میکنی؟؟؟😂حس کردم خودم این پیام رو نوشتم چون همیشه اینجوری خودمو قانع میکنم

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
سلام خو آر زیر دکمه دار منظورته؟ من پسرم ۲۱ماهشه هنوز زمستونا تنش میکنم چون تو پهلوهاشو میپوشونه ن ...

بااااع تونم اینجُنی؟نه برا رو میگم از اون سرهمی پادارا جوراب وهمه چی سرهمه،دکمه داره از یقه تا وسط پا برا تو خونه

هرچند جوجه ما دی بدنیا میاد باید از زیرم براش کلی بپوشم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂😂در تموم زندگیت اینجوری خودتو قانع میکنی؟؟؟😂حس کردم خودم این پیام رو نوشتم چون همیشه اینجو ...

😂😂😂😂

ولی جدی یه بار یه مقاله خوندم نوشته بلافاصله بعد از غذا نباید مسواک بزنی

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2731
بااااع تونم اینجُنی؟نه برا رو میگم از اون سرهمی پادارا جوراب وهمه چی سرهمه،دکمه داره از یقه تا وسط پ ...

ای فدای جوجه ات💋

من هرچی جوراب دار برا پسرام خریدم همه نو موند.از جوراب دار متنفر بودن😂

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
منم توهین نکردمو نگفتم همه اون موقع میزدن که.تو همین عصر حاضر و تو همین تاپیک هم کسانی هستن که مسواک ...

دقیقا مسیله همینه که اصلا کسی نگفت پیامبر نمیزده یا میزده،بله الانم خیلیا نمیزنن خودمم تو این تاپیک گفتم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
😂😂😂😂 ولی جدی یه بار یه مقاله خوندم نوشته بلافاصله بعد از غذا نباید مسواک بزنی

😂😂😂😂خدایی این مقاله معتبر نبوده نخون این مطالب رو.

ببین چند دقیقه بعد از غذا خوردن فرصت اینو داری که مسواک بزنی وگرنه میکروب ها طی این چند دقیقه به دندونت اسیب میزنن بعد این چنددقیقه بزنی فایده نداره🥰😂البته بگم‌من هیچوقت به این قانون چند دقیقه احترام نذاشتم که هیچ، خودمم قانع کردم که دروغه

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
ای فدای جوجه ات💋 من هرچی جوراب دار برا پسرام خریدم همه نو موند.از جوراب دار متنفر بودن😂

خدا نکنه خدا پسر خودتو حفظ کنه برات،راستش منم حس میکنم این خودخواهی خودمه شاید بچهه دوست نداشته باشه وراحت نباشه😂

2738
خدا نکنه خدا پسر خودتو حفظ کنه برات،راستش منم حس میکنم این خودخواهی خودمه شاید بچهه دوست نداشته باشه ...

فدای تو🌹🌹🌹

اره سعی کن بی جوراب بگیری بعد براش ساق شلواری بگیر اونو زیر بپوش 

اگه پکیج دارید و خونه گرم باشه و کرونا برقرار باشه هم که زیاد بیرون نمیری تا عید

عید هم یه سرهمی خالی کافیه

قزوین هواش مث اراکه تقریبا

خدا نکنه خدا پسر خودتو حفظ کنه برات،راستش منم حس میکنم این خودخواهی خودمه شاید بچهه دوست نداشته باشه ...

برا زایمان نمیای اینجو بزایی؟😉

فدای تو🌹🌹🌹 اره سعی کن بی جوراب بگیری بعد براش ساق شلواری بگیر اونو زیر بپوش  اگه پکیج داری ...

اره بابا، بعد ما اصلا نوزادو بیرون نمیبرم،اره قزوین مثل اراکه

برا زایمان نمیای اینجو بزایی؟😉

نه اخه نمیشه همش تحت نظر یه دکتر باشی،موقع زایمان بری یه جای دیگه،۴ ساعتم راهه سخته،هی نمیتونم برم وبیام بعدم من لکه بینی دارم همین الانم جایی نباید برم

نه اخه نمیشه همش تحت نظر یه دکتر باشی،موقع زایمان بری یه جای دیگه،۴ ساعتم راهه سخته،هی نمیتونم برم و ...

گفتم اگه میای زایشگاه بسپرم خالم مواظبت باشه

برا جفت زایمانای خودم نذاشت اب تو دلم تکون بخوره

هرکجا هستی انشاالله به سلامت زایمان کنی💋💋💋

2706