2091
2079

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
2051
متاسفانه روزی یکبار میزنم

نکنه بچه دار شدی وقت نمیکنی؟😂😉

منم قبلا روزی ۳بار بودم الان فقط قبل از صبحانه و بعد از شام

هنگامِ شنا مثِ یه دست و پا چلفتی؛ بپا به مسیرِ دهنِ کوسه نیفتی

فقط صبح ها 

دهانشویه هم بعدش حتما 

حمومم برم توی حموم میزنم مسواک باز 

با اینکه میدونم خوب نی توی حموم بزنیم

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم عزیزان دلم برام دعا کنید این یکی دیگه  برام بمونه ...یه معجزه س فقط که بی بی چکم مثبت شد توی تاریخ یکم دی ماه ۹۹ ...هنوز خودم باورم نمیشه و گیجم 😍 خدایا به حق فاطمه زهرا س خدایا به بزرگی خودت قسم ...راضی م به رضایت ...این بچه م برام بمونه سالم باشه ....آمین.خواهش میکنم برای من و همه مادران باردار دعا کنید ...الهی منتظران حاجت روا بشن ...علی الخصوص دوستان عزیزم آناهیتاجان ...گلی جون ...الهی آمین یا رب العالمین ....الحمدالله قلبش میزنه توی هفت هفته و پنج روز 😍🤗 خدایا شکرت الهی به حق زهرا س سلامت باشه 

اره خب برا چي نزنيم

دهانشويه هم ميزنيم

ب عشق دهانشويه مسواك ميزنم

نتونستم تو تاپيك بقيه پست نذارم هزارتا پست گذاشتم ازوقتي امضامو اين گذاشتم فهميدم بي اراده هستم   خروج بزنم برم ولي برميگردم ..من ٩817 تا پست دارم ديگه تو هيچ تاپيك پست نميذارم بجز تاپيك خودم با همتون قهرم   كرونا تموم نشده سهل انگاري نكنيم تو اين روزاداغديده نشيم و داغديده نكنيم.. تا اطلاع ثانوي از باور كردن تاپيك شما معذوريم حتي شما دوست عزيزايستادن بيجا مانع تركيدن است   شوخي كردم تاپيك دوستامو باور ميكنمب روز مادر و زن هم نزديك ميشيم از الان داريد غصه ميخوريد بعضياتون ك شوهر چيزي هم واستون ميگيره يا نه؟ يا چي واسه مادرشوهر بگيريد چشش درآد    هي با ي دل خوشي ميام اعلانات باز كنم ببينم كي ريپلاي كرده  ميام ميبينم لايك خالي زدين  
2104

😫😫😫من بعد هر وعده باید بزنم😭😭😭خسته شدم دیگههه

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍

هر موقع بخوام برم بیرون میزنم بعد خوردن قهوه هم میزنم صبح و شبم ک باید زد

According to JIN  I'm the one I should love SO I love me💜لطفا خواهش میکنم از من نخواید که اینجا مشاوره درمانی بدم عای عم یکی از مخالفان مشاوره مجازی😅 ولی در مورد رشته روانشناسی راهنمایی خواستید درخدمتم در حد توان و سوادم .🤗  ولی اگر شما هم خواستید در محیط مجازی مشاوره بگیریدحتما از اون شخص روانشناس درخواست کنید شماره نظام روانشناسیش رو بهتون بگه و بعد شما حتما چک کنید و از صحتش مطمعن بشید شما قانونا این حق رو دارید . ..دوستای نینی سایتی من لطفا دست از قضاوت کردن همدیگه برداریم قرار نیست چون یه چیزی برای ما دور از ذهنه پس بگیم فلانی داره دروغ میگه قرار نیس هممون شرایط زندگی و روابط یکسانی داشته باشیم قرار نیست هر ایرانی لزوما داخل ایران هم بدنیا اومده باشه قرار نیست هر کس ایرانیه لزوما داخل ایران هم زندگی کنه بابا  بیایید دست از تلاش برای مچ گیری برداریم به قول یکی از شاعرا من گر نیکم و گر بد توبرو خودرا باش     مرسی اه😅              زندگی رسم خوشایندی است                                 삶은 즐거움의 전통                                                                              Life is a tradition of pleasure
متاسفانه روزی یکبار میزنم

عزیزم ببخشید یه سوال بیربط داشتم...یبار دیدم گفتی برا پسرت نوزادی سرهمی گرفتی همه رو...مبخواستم ببینم عوض کردنش سخت نیس؟به منم همین توصیه رو داری؟😀

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گلابی مامان،پسر قشنگم،زمستون امسالمون با تو بهاره😍