2410
2553

من خواهر و دومادمون تو کار بیمه هستن.الان حدود 4 ساله.درامدشوتو نمیدونم دقیق.ولی تازگی یه دفتر بیمه اجاره کردن که تجهیزاتشو خود شرکت داده .اینا اجاره میدن ماهی دو تا سه تومن.میدونم چند ماهه ندادن اجارشو.کلی هم قسط دیگه دارن.

میدونم دخلشون با خرجشون نمیخونه.ولی هر روز میگه بهتر میشه.ولی ما نمیبینیم.همه ی خانواده حرص میخورن که درامد ندارن.کار درست حسابی نیست و...

خواهرم خییلی زحمت می کشه شوهرش کمی بی خیاله ولی.بنظرتون چیزی از توش درمیاد؟اطرافتون کسی هست؟

الان خاهرمن نزدیک 40 سالشه.خونه ندارن هیچ پس اندازی هم ندارن واقعا میگم بهش برو دنبال یه کار دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله مادرم هستن، تقریبا ۱۵ ساله تو این کارن

توی شهرستانیم و میانگین ۲۰ تومن

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
2720
بله مادرم هستن، تقریبا ۱۵ ساله تو این کارن توی شهرستانیم و میانگین ۲۰ تومن

عزیزم من پسرمو سه ساله بیمه عمر کردم ماهی ۴۵۰ سال اول بوده ۵۰۰ سال دوم و ۵۵۰ سال سوم بیمه اش ۵ساله ست بنظرت بعد از ۵سال ماهیانه اش چقد میشه؟

به نیت حاجت رواییم اگه ممکنه یه صلوات بفرستین 🌷
بله مادرم هستن، تقریبا ۱۵ ساله تو این کارن توی شهرستانیم و میانگین ۲۰ تومن

چه خوب.مادرتون وقت خوبی رفتن.ولی الان واقعا خیلی از مردم بیمه ی عمر دارن و داره اشباع میشه؟من اشتباه می کنم؟مامانتون چه نظری دارن

عزیزم من پسرمو سه ساله بیمه عمر کردم ماهی ۴۵۰ سال اول بوده ۵۰۰ سال دوم و ۵۵۰ سال سوم بیمه اش ۵ساله س ...

من والا اصلا تخصص ندارم توی این زمینه

اصلا سر در نمیارم😅 شرمنده💔

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
2714
چه خوب.مادرتون وقت خوبی رفتن.ولی الان واقعا خیلی از مردم بیمه ی عمر دارن و داره اشباع میشه؟من اشتباه ...

مامانم میگن اگه کسی کارش خوب باشه و بازاریابی خوب کنه درآمد خوبی کسب میکنه. میگن باید پشتکار داشته باشه

شاید مغازشون جای خوبی نیس 

چرا جای خوبیه.ولی واسه بیمه ی عمر نباید بشینی تو دفتر.باید بری بیرون با ادما حرف بزنی متقاعدشون کنی بیمه بشن.فقط زمانی که میخان بیمه بشن میان تو دفتر

مامانم میگن اگه کسی کارش خوب باشه و بازاریابی خوب کنه درآمد خوبی کسب میکنه. میگن باید پشتکار داشته ب ...

تلاششون که خوبه.مخصوصا خاهرم.خدا به همه کمک کنه.

ولی اینا کلی هم تلاش کنن 20 میلیون ماهی درامد کسب کنن.چقدر جمع کنن یه خونه ی یه میلیارد و نیمی بخرن.واقعا گرونی بدی شد