2737
2739

بزار بیان خدشون

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خود دخترام مغرورن و اویزونشون نیستن محل سگ بهشون نمیدن اونام میبینن این از اونا نیست میان طرفش😁

میشه برای قبولیم تو کنکوریدونه صلوات مهمونم کنی؟😞💔 .....................❤ان شاءالله حاجت روا شی❤...................
خود دخترام مغرورن و اویزونشون نیستن محل سگ بهشون نمیدن اونام میبینن این از اونا نیست میان طرفش😁

خب اینایی که گفتی یکم توضیح بده برامون

آخه ما هیچی نمیدونیم که گونا داریم

خب من اومدم  😏

واوو لاناتی😂

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀
2738
ای عزیزم تو تواکثر تاپیکا منی😻عاشقی مث خودم عللللی😂😂

شاید باورت نشه من هیچوقت عاشق نشدم شاید بلد نیسم

ولی حس دوس داشتن دارم علی اقا هم سرش گرم کار و خونس احتمالا دیگگ

واوو لاناتی😂

از بس همه عاشق منن و منو از خدا میخان خداهم میگه به هیچکدومتون نمیدمش دلیل سینگل بودنم اینه وگرنه خیلیا عاشقمن😏😏

باور کن لطفا😐💋😂😂

تتلیتی♡🤘...                            تمومه تایپکای سایتو که شمع بچینی من باهات قهرم:/!!!     

کلا پسرا از دخترای دست نیافتنی خوششون میاد. هرچی خودتو دست بالا تر بگیری و مغرور تر باشی کیسهای بیشتری میان سمتت. البته اونایی ک هدفشون جدیه میان جلو چون ب عنوان مامان بچه اشون ب تو نگاه میکنن نه برای دور دور و خوش گذرونی. 

نکته:باهاش حرفای عادی بزن اگه اشناست و همو از نزدیک میبینید ولی در عین حال مغرور با و با اعتماد ب نفس خیلی زیاد باهاش صحبت کن.بهش نشون بده ک ب هرکسی پا نمیدی... 

اگه اومدی پس کامل توضیح بده اذیتمون نکن😁😂😂

چیزه بلدما نوک زبونمه ولی الان حسش نیس بگم😏😏😂😂😂

تتلیتی♡🤘...                            تمومه تایپکای سایتو که شمع بچینی من باهات قهرم:/!!!     
از بس همه عاشق منن و منو از خدا میخان خداهم میگه به هیچکدومتون نمیدمش دلیل سینگل بودنم اینه وگرنه خی ...

میدونم صحیح اخرشم مارو میده ب یه جن

2706