2733
2734
تنگی نفس هم داشت؟ تو بخش بستری بود؟

بله

اول بخش اما بیشتر  توی مراقبت ویژه بودن

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات شم . ممنونم

مریض ماهم ۶۰ درصد بود با اینکه حال عمومیش خوب بود ولی بستری شد و فکر کنم دکترش گفته شنبه مرخصه به امید خدا. هیچ نگران نباش خیلی خیلی دور از جون مرگ و میر کم شده اونم سنین خیلی بالاست یا کسایی که خودشون بیماری دارن انشالله بابات خیلی زود میاد خونه براش حمد شفا میخونم 

2728
پس ان شاءالله بابای منم خوب میشه. التماس دعا🌹🌹

قطعا ان شاالله  

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!

مادرم ۵۰ درصد درگیر بود حالش خیلی بد بود ولی موند خونه یه هفته پشت سرهم دارو وسرم تقویتی تزریق کرد بعدش خوب شداو بیمارستان معلوم نیست که چه دارو هایی بهشون میدن 

زندگی درگذر است زیبایی ها را دریابیم.
مریض ماهم ۶۰ درصد بود با اینکه حال عمومیش خوب بود ولی بستری شد و فکر کنم دکترش گفته شنبه مرخصه به ام ...

خیلی لطف میکنی. ممنونم از انرژی مثبتت 🌹💕🌹💕

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤
2738
نگران نباش فامیلمون ۶۰ درصد ریه‌ش درگیر بود دو سه هفته ای بستری شدو ،الان مرخصش کردن خونه‌س حالشم به ...

به امید خدا هفته ی بعد منم بیام اینجا بگم بابام خوب شده

مادرم ۵۰ درصد درگیر بود حالش خیلی بد بود ولی موند خونه یه هفته پشت سرهم دارو وسرم تقویتی تزریق کرد ب ...

اسم داروهاشو نمیدونی؟ فردا میخوام برم بیمارستان از دکترش بپرسم

انشالله خدا سلامتی بده به پدرتون❤

خدایا! از صمیم قلبم و بندبند وجودم هزاران بار شکرت میکنم بابت همسری 💏که به من هدیه دادی..کسی که کنارش فقط و فقط  لمس آرامش و خوشبختیه😍❤شکرت میکنم بخاطر خونواده ی خوب و عزیزم..بخاطر سلامتیشون.. مهربونیشون..دوستت دارم خدای مهربونم..😘🙏

درکت میکنم خیلی حس بدیه 

ولی ما تو فامیلامونو اطراف تا پنجاه شصت درصدم داشتیم که خیلی معمولی خوب شدن.به خودت مسلط شو و ارامشت رو حفظ کن 

آب هویج و آب میوه بده بخوره 

یه تاپیک راجب کرونا زدم که توش چیزای خوبی معرفی کردن تونستی برو سر بزن

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
2706