2410
2553

هفته ی پیش 15 درصد بود دکتر گفت امپول و داروها رو استفاده کنه اگه خوب شد نمیخواد بیاد بیمارستان. دیشب شانسی بردیم سی تی گفت 50 درصد شده بستریش کردن. هفته ی بعد بدتر نشه. خدایا دارم دیوونه میشم. بابام زندگیمه بخدا

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤

همکار ما جانباز شیمیایی بود ۴۰ درصد درگیری داشت بستری شد تا ۶۰ هم بالا رفت....نژدیک ۳ ماه بستری بود

خدا رو شکر خوب شد

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
همکار ما جانباز شیمیایی بود ۴۰ درصد درگیری داشت بستری شد تا ۶۰ هم بالا رفت....نژدیک ۳ ماه بستری بود ...

تنگی نفس هم داشت؟ تو بخش بستری بود؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۰روزدیگه صحیح وسالم برمیگرده نگران نباش

کسی که بهشت رابرزمین نیافته است،آن را درآسمان نیزنخواهدیافت،خانه ی خدا نزدیک ماست وتنهااثاث آن،عشق است بسترعشق به خدا خدمت به مخلوقش هست.
2456

منم همسرم ريه هاش درگير شد اولش ٢٠ درصد اما ديگه نبرديم دكتر الان دو روز كامل خوب شده ميره سره كار

نگران نباش انشالله خوب ميشه كاش تو خونه ازش پرستاري ميكرديد بيمارستان كوتاهي ميكنه

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻

من دوستم شصت درصد ریه اش درگیر شد تو خونه موند خوب شد حالا بردین بیمارستان باشه خوب میشه نگران نباش راستی کندر  بهش بدین خیلی خوبه منم دوهفته پیش کرونا گرفتم از گلوم خون میومد نفس تنگی هم گرفتم اما خوب میشه نترس 

منم همسرم ريه هاش درگير شد اولش ٢٠ درصد اما ديگه نبرديم دكتر الان دو روز كامل خوب شده ميره سره كار ...

خداروشکر . من امکانشو دارم میرم بیمارستان پیشش. فقط خواهش میکنم پدر منم دعا کنین

2714
با دعاهای شما مهربونا ان شاءالله🌹🌹

مادرمنم همین بود الان مثل قبل نیست اکثرا بعد چندروز خوب میشن

کسی که بهشت رابرزمین نیافته است،آن را درآسمان نیزنخواهدیافت،خانه ی خدا نزدیک ماست وتنهااثاث آن،عشق است بسترعشق به خدا خدمت به مخلوقش هست.
خداروشکر . من امکانشو دارم میرم بیمارستان پیشش. فقط خواهش میکنم پدر منم دعا کنین

چشم عزيزم انشالله به سلامتي بر ميگرده كنارتون

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
2706