1874
2079

هفته ی پیش 15 درصد بود دکتر گفت امپول و داروها رو استفاده کنه اگه خوب شد نمیخواد بیاد بیمارستان. دیشب شانسی بردیم سی تی گفت 50 درصد شده بستریش کردن. هفته ی بعد بدتر نشه. خدایا دارم دیوونه میشم. بابام زندگیمه بخدا

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤
همکار ما جانباز شیمیایی بود ۴۰ درصد درگیری داشت بستری شد تا ۶۰ هم بالا رفت....نژدیک ۳ ماه بستری بود ...

تنگی نفس هم داشت؟ تو بخش بستری بود؟

۱۰روزدیگه صحیح وسالم برمیگرده نگران نباش

کسی که بهشت رابرزمین نیافته است،آن را درآسمان نیزنخواهدیافت،خانه ی خدا نزدیک ماست وتنهااثاث آن،عشق است بسترعشق به خدا خدمت به مخلوقش هست.

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

منم همسرم ريه هاش درگير شد اولش ٢٠ درصد اما ديگه نبرديم دكتر الان دو روز كامل خوب شده ميره سره كار

نگران نباش انشالله خوب ميشه كاش تو خونه ازش پرستاري ميكرديد بيمارستان كوتاهي ميكنه

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
2064

من دوستم شصت درصد ریه اش درگیر شد تو خونه موند خوب شد حالا بردین بیمارستان باشه خوب میشه نگران نباش راستی کندر  بهش بدین خیلی خوبه منم دوهفته پیش کرونا گرفتم از گلوم خون میومد نفس تنگی هم گرفتم اما خوب میشه نترس 

منم همسرم ريه هاش درگير شد اولش ٢٠ درصد اما ديگه نبرديم دكتر الان دو روز كامل خوب شده ميره سره كار ...

خداروشکر . من امکانشو دارم میرم بیمارستان پیشش. فقط خواهش میکنم پدر منم دعا کنین

با دعاهای شما مهربونا ان شاءالله🌹🌹

مادرمنم همین بود الان مثل قبل نیست اکثرا بعد چندروز خوب میشن

کسی که بهشت رابرزمین نیافته است،آن را درآسمان نیزنخواهدیافت،خانه ی خدا نزدیک ماست وتنهااثاث آن،عشق است بسترعشق به خدا خدمت به مخلوقش هست.
2032
خداروشکر . من امکانشو دارم میرم بیمارستان پیشش. فقط خواهش میکنم پدر منم دعا کنین

چشم عزيزم انشالله به سلامتي بر ميگرده كنارتون

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
2104
فدات شم . ممنونم

مریض ماهم ۶۰ درصد بود با اینکه حال عمومیش خوب بود ولی بستری شد و فکر کنم دکترش گفته شنبه مرخصه به امید خدا. هیچ نگران نباش خیلی خیلی دور از جون مرگ و میر کم شده اونم سنین خیلی بالاست یا کسایی که خودشون بیماری دارن انشالله بابات خیلی زود میاد خونه براش حمد شفا میخونم