2737
2734
عنوان

کمک احتیاج دارم ۲

162 بازدید | 24 پست

من عشقم سه هفته اس رفته واقعا دوسش دارم با قانون جذب یا هرچیز دیگه ای اگه راهکاری دارید بگید چجوری برگردونمش من واقن چیزایی مثل کسی که رفته بازم میره و اینا خیلی شنیدم لطفا چیزای نا امید کننده نگید و اگه راهکاری دارید کمکم کنین :>

ان‌شاالله بیاد سمتت الساعه... برا خودمم همینطور... 

ان‌شاالله دلت کلللی شاد بشه ذوق کنی بااومدنش

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ان‌شاالله بیاد سمتت الساعه... برا خودمم همینطور...  ان‌شاالله دلت کلللی شاد بشه ذوق کنی بااومد ...

من خیلییی خوشحال بودم کنارش واقعا نمیدونم یهو چیشد ولی احتیاج دارم ی جورایی معجزه شه برگرده خودش گفت امیدوار نباش و تموم شده و اینا..

من خیلییی خوشحال بودم کنارش واقعا نمیدونم یهو چیشد ولی احتیاج دارم ی جورایی معجزه شه برگرده خودش گفت ...

چی بگم که خودم ... منم معجزه خوشحالم میکنه

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤
2738
اون ک رفته دیگه رفته😂😂😂

چیز خنده داری نوشتن ؟؟؟ 

نگقتن انرژی منفی ندید ؟ 

من واقعا براتون آرزو میکنم درست شه شمام کلی خوشحال شید:)

الهی آمین... ❤❤

2706