2733
2734
عنوان

نگاه هیز مرد زن دار

1618 بازدید | 69 پست

عاقا 

من با مادرم رفته بودیم یه فروشگاه لباس بچه واسه یکی از اقوام لباس بخریم

بعد یه آقایی با خانومش اومدن تو فروشگاه  خانومش عین ماااااااههه بود خیل یخوشگل بود 

چش رنگی  بور  سفییییییییید 

دختر هم داشت 5 یا 6 سالش بود  اونم عین ماه 

این از وقتی داخل فروشگاه شد اصن چشم از من برنداشت 

اصن همه متوجه شده بودن هر چقد میر فتم گوشه و کنار باز ادامه میداد  وقتی داشت این کارو میکرد انگار قلبم داشت فشرده میشد انقدر احساس کناه کردم 

اومدم خونه کلللللیییی گریه کردم

آرایش هم نداشتم خیلی ساده با مانتو جلو بسته و شال 

اصلا جلف هم نبودم 

هنوزم یادم میوفته ناراحت میشم که کاش همونجا از فروشگاه میزدم بیرون

نگاه زنش هیچوقت یادمنمیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

طفلی زنش

زنه هم بهت نگا کرد؟

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2738

خب شاید اون لحظه با زنش قهر بوده خاسته لجشو در بیاره.

آدم عاقل نمیاد پیش همسرش هیزبازی در بیاره اونم اینقدر شفاف و واضح ک همه رو متوجه خودش کنه

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه

از نگاه مرتیکه ناراحت شدی یا خانمش؟

ماهم ی همسایه داریم مثل خر وامیسته نگاه میکنه اینجور موجودات مثل اینکه نمیتونن خیره نباشن بچشم مثل خودش خیره هست

دلم میخاد تف کنم تو روش

انسانیتی نیست وقتی کار انسانها کشتن بچه هاست

تو که پوششت کامل بوده دیگه عذاب وجدان برای چی

اون مردای ناپاک و خانومای بد حجاب باید عذاب وجدان داشته باشن

خدایا آدمایی از جنس خودت رو سر راهم قرار بده طوری که با دیدن اونا یاد تو بیفتم❤️
2706