2726
عنوان

داستان عشق و عاشقیم لطفا راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 90 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
🥺شما درست میگی عزیزم اما این بی احترامیش فقط فحش به مادرم بود و اینکه اون با مادرم خیلی خوب بود خ ...

عزیزم ببین قلبت چی میگه 

همون کارو بکن

چون اگه  واقعا عاشقش باشی  ولی از روی عقل و منطق تصمیم بگیری مطمئن باش پشیمون میشی

و یه جایی از زندگیت اگه به مشکل خوردی

میگی کاش عشقمو رد نمیکردم و میموندم باش

شاید زندگیم بهتر بود.....

اگه دوسش داری بهش فرصت بده و توی این مدت سعی کن بهتر بشناسیش

و تو پنهانی‌ترین‌دلتنگی منی...💔
میترسم ایندفعه بخاد با ابروم بازی کنه

خب عزیزم تو که فک میکنی همچین ادمیه چرا میخای سر زندگیت ریسک کنی؟

صلاح زندگیتو بهتر از همه ی ما میدونی فقط خودتو گول نزن چیزایی که الان برات جذابه و فک میکنی از سر دوس داشتنشه فردا میشه مشکلات زندگیت 

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
اره خاستگار دارم ولی سنم کمه

کلا فعلا بفکر پیشرفت باش عزیزم بموقعش با ادم مناسب ازدواج کن نه این ادم کادو میگیره که خرت کنه تبریک میگه که خامت کنه چون مردا میدونن دخترا زود احساسی میشن

خدایا بابت همه چی شکرت دوستت دارم
خب عزیزم تو که فک میکنی همچین ادمیه چرا میخای سر زندگیت ریسک کنی؟ صلاح زندگیتو بهتر از همه ی ما مید ...

🥺خودمم نمیدونم البته اگ میخاس ابرو ببره میبرد چون هنوز عکسامو تو مموریش داره😭بخدا حالم بده اعصاب ندارم

اشتی نکردم هنوز ناراحتم از دستش بدجورم اما وقتی تو این ۱ سال هم ولنتاین هم هر چی میشد پیام میداد ول ...

بره گمشه مرتیکه، بیشرف بدم اومد ازش... 

البته خود دانی، من نمیتونم تحمل کنم کسی به خونوادم توهین کنه.

ثانیا دختر خوب، همه ی پسرا برا نامزد یا دختر مورد علاقشون هر مناسبت کادو میگیرن و قربون صدقه میرن، فک کردی فقط مال تو اینکارو میکنه؟ معلومه پسرارو نمیشناسی. پسرا رابطه رو تموم میکنن ولی بازم برمیگردن، این نشون دوس داشتن نیس. دنبال سرگرمی ان

کاش معنی حرفایی که میگینو بدونین💘💔
عزیزم ببین قلبت چی میگه  همون کارو بکن چون اگه  واقعا عاشقش باشی  ولی از روی عقل و ...

قلب احساسی تصمیم میگیره ولی عقل و منطق نه بهتره با عقلو منطق جلوبره عاشق و وابسته نشه اگه بشه دیگه نمیتونه درست تصمیم بگیره

خدایا بابت همه چی شکرت دوستت دارم
2706