2410
2553
عزیزم قضاوت بیخود نکن  من حلال نمیکنم شمارو چون برام کیک گرفته منم خواستم جبران کنم منظور دی ...

مطمئن باش با اینکارات بین این آقا و خانومش رو سرد میکنی, اون کسی که شما رو حلال نمیکنه همسر این آقای بیشعوره, متاسفم

یه خونه روستایی با باغ تو یه روستای خوش آب و هوا میخوام آرزومه داشته باشم, خدایا برسون با جفت روحیم الهی آمین😃😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حلال نمیکنم شمارو بابت تهمتی که زدین خانمشون قبلا با من همکار بودن ومنو خوب میشناسن

خودتو ناراحت نکن عادت کردن ب همه چیز بدبین باشن

چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت،دست در جیب کن و جدی نگیرش بیخیال🌸💃یه چی داره تحریک میکنه حلقمو میخام بالا بیارم قلبمو🤢بابایی دلم تنگ شده واست😔میشه واسه شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین♡
2720
عزیزم قضاوت بیخود نکن  من حلال نمیکنم شمارو چون برام کیک گرفته منم خواستم جبران کنم منظور دی ...

دیگه گندش رو دراوردن این زنا . هی تاپیک جاریم روسری نمیپوشه جلوی شوهرم بدم میاد فلان بهمان یه ذره حرمت نفس ندارند والله دوتا دختر مثل پنجه آفتاب واسه شوهر ما کار میکنند ، شوهر من انگار دخترش هستن طوری رفتار میکنه باهاشون که ادم کیف میکنه. بیچاره ها هر وقت میرن شهرستان برای شوهرم سوغاتی میارن گز و سوهان و شیرینی برنجی دستشونم درد نکنه بدبختی عجب دوره زمونه ای شده 

مطمئن باش با اینکارات بین این آقا و خانومش رو سرد میکنی, اون کسی که شما رو حلال نمیکنه همسر این آقای ...

پنج ساله دوتا دختر مجرد بسیار زیبا واسه شوهر من کار میکنند. 

هر دفعه هم میرن شهرشون یا مسافرت سوغاتی میارن براش یا کادو تولد میگیرند. والله عین ادم کار میکنند و احترامشون سر جاست شوهر من مثل پدرشون یا بردارشون میمونه. ترو‌خدا اینقدر به زن‌ها توهین نکنید 

2714
دیدم که میگم از داداش داداش شروع میشه بعدش رو خدا داند کلا این تاپیک جنگ اعصابه حالم از هرچی مرد اشغ ...

ما تو یه دفتر کار میکنیم هممون با هم البته خانومش الان نیست

میتوست به جای همسر فعلیش از من خواستگاری کنه 

پس اتخابش همسر فعلیش بوذه درک این مسایل سخته؟

پنج ساله دوتا دختر مجرد بسیار زیبا واسه شوهر من کار میکنند.  هر دفعه هم میرن شهرشون یا مسافرت ...

الان من هفت ساله دارم کار میکنم 90درصد همکارم اقا هستن 

بخدا تا الان چیز بدی ندیدم ازشون

ما تو یه دفتر کار میکنیم هممون با هم البته خانومش الان نیست میتوست به جای همسر فعلیش از من خواستگار ...

بذار به حساب تفاوت فرهنگی و بگذر. هر کس تو یه محیط وفرهنگیه، درک کردن شرایط دیگران ممکنه براش آسون نباشه. نمیشه که جواب همه رو داد.

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ایه به صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که اونقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد: هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! 
2706