2410
2553

دوماه پیش علاعم گلو دردشدید  و اینا داشتیم ،،،،

فوری اینقد قرص و ویتامین سی و اینا خوردیم خداروشکر خوب شدیم 

الان بعد دوماه همون گلودرد افتضاح سراغمون اومده و لحظه لحظه داره بیشتر میشه ,,دخترمم تب و سرفه و ریزش بینی داره 

آخه شاهین صمدپور خودش گفت کرونا بگیری دیگه فعلا تا یه مدت نمیگیری !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

آره منم شنیدم 

الآن من کرونا دارم روز ۵هست 

خیلی گلوم درد می کنه آبریزش بینی داشتم دوروز پیش 

خون دماغ می شدم 

قفسه سینمم درد می کرد 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
شما بار اول تست دادی و مطمئنی کرونا بوده؟

نه تست ندادم ،،،،ولی خب علاعم کرونا داشتم ،،،،

چون برادر خواهررام و مادرم هم گرفتن ،،،،،مادرم رفت سی تی اسکن گفت کروناست 

خب شاید بار قبل سرماخوردگی بوده

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2714

تست دادین انقد با اطمینان میگین کرونا بود؟

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤
تا تست ندی که معلوم نمیشه کروناس.

آخه ما اصلا یه دو سه سال بود سرما نمیخوردیم با این شدت !!!

طی این دوماه سرما خوردیم با گلو درد افتضاح ،،،،،

آخه تو این وضعیت سرما خوردگی نیست که !!!همون کروناست 

نه تست ندادم ،،،،ولی خب علاعم کرونا داشتم ،،،، چون برادر خواهررام و مادرم هم گرفتن ،،،،،مادرم رف ...

احتمالا کرونا نبوده یا دفعه اولیه یا این سری کرونا حدود یک ماه طول میکشه از بدن بره تا ۴ماه هم تو بدن اکثر افراد بخاطره انتی بادی فرد مبتلا نمیشه 

2706