2726
عنوان

کیا همسرشون قاضیه یا توی اقوام قاضی دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 19842 بازدید | 232 پست

والا قاضی کارشون یه جوریه اگه تو عروسی برقصن واسشون افت داره شوهر من که اونجوریه کارشون خیلی سخته امروز بعنوان نماینده دادستان رفته فرمانداری بیچاره صبح ساعت ۵ رفت اون جمعه که از شانسش قاضی کشیک بود شب ساعت ۴ نصفه شب زنگ زدن مجبور شده فرداش بره امروزم از صبح رفته قراره شب ساعت ۴ یا ۵ بیاد کلا شغل خیلی سخت و مسئولیت پذیری هست

پرنسس مامانی (♡ماه مادر♡) مهنیا😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم همین جووونا قبل ز اینکه امتحان قضاوت بدن حداقل دو سال هر  جمعه ها رفتن نماز جمعه تا ملت ب ...

متاسفانه معیار مومن بودن تو جامعه ما فقط شده شادی نکردن و شاد نبودن😢 یا دو تار موی زن.

2728
نه سپاه هم اینطوری نیس بستکی به خود طرف داره من خواستگار سپاهی هم زیاد داشتم بعضیا میگفتن بپوش بعضیا ...

چی بگم شاید شهر شما اینطوریه 

من هر چی سپاهی تو شهر خودمون دیدم حتی دخترای ۹ سالشون چادر سر کردن 

یا خدا یا خرما دیگه:) یا همسر قاضی یا رقص در مجالس عروسی قابل‌جمع نیستن این دو

ازش خوشم اومده از یه طرفم برام سخته با محدودیت هاش کنار بیام تو دوراهی بدی گیر کردم😢

شوهر خواهر من سپاهه.رده پایین هم نیست.خواهرم مانتوییه .خیلیم پوشیده نیست.خانومایه همکاراشونم دیدم یس ...

جدی؟ چه خوب

منم شوهر خواهر شوهرم و شوهر دختر عمم سپاهیه

تو عروسیه خودشون کراوات نزدن

حتی باغ هم میرن اگه هیچ کس هم نباشه بازم چادر سرشونه

شوهر خواهر من سپاهه.رده پایین هم نیست.خواهرم مانتوییه .خیلیم پوشیده نیست.خانومایه همکاراشونم دیدم یس ...

اره منم میگم بیشتر به شخصیت خود طرف بستگی داره که چقدر مذهبی و محتاط باشه

بله زیاد میرن اتفاقا.هر سال عید که حتما میرن.

من که گیج شذم هرکی یه چیز میگه یکی میگه ممنوعه یکی میگه حتی کیش هم نمیتونن برن بعد شما میگی ترکیه هم میشه برن😢 

2706