2737
2734
عنوان

کیا همسرشون قاضیه یا توی اقوام قاضی دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 19878 بازدید | 232 پست
ما داریم ولی جز قاضی بودن سمت هایه دیگم داره واسه همین وضعشون توپه.خودش اصلا وقت نمیکنه عروسی ها بیا ...

واقعا مسافرت خارج میتونن برن؟ منظورم کربلا اینا نیس، مثلا ترکیه

نمیشه اینطوری گفت تو شرایطش که قرار بگیزی میبینی واقعا مهمه مخصوصا عروسی اقوام و.دوستان نزدیک  

یا خدا یا خرما دیگه:)

یا همسر قاضی یا رقص در مجالس عروسی

قابل‌جمع نیستن این دو

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شوهرم کارمنده دادگاهه، انقدر سخت میگیرن گه نگو، ما عروسی گرفتیم بدون موزیک، البته سمته خودمون که ...

عروسی بدون موزیک مگه میشه

ختما همسرتون تازه استخدام شده بوده که انقد زیر نظر بوده

2731
عروسی بدون موزیک مگه میشه ختما همسرتون تازه استخدام شده بوده که انقد زیر نظر بوده

نه ۱۳ساله سرکار میره.

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              
اتفاقا کارمندان خیلی رده پایین سپاه باید همسرانشون چادری باشه چه برسه به بازپرس و قاضی شاید بعد ازد ...

شوهر خواهر من سپاهه.رده پایین هم نیست.خواهرم مانتوییه .خیلیم پوشیده نیست.خانومایه همکاراشونم دیدم یسریا حسابی بیحجابن.رفت و آمد میکنن با خواهرم اینا پوششون در حد تیشرت و شلوار بدون روسری.

❤️‍🔥
کربلا مثلا میتونن برن، ولی کشورای مذهبی نباشه چی مثل ترکیه

نه حتی کیشم نمیتونن برن.

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              
شوهر عمم قاضی بود.حقوقو درامدشو ک نمیدونم هیچوقت نپدسیدیم اما میگفت تلفنشون شنود میشه حق خروج از کشو ...

فقط برا مسائل سیاسی شنود میشه دیگه یا مثلا دوست دخترم داشته باشه میفهمن و بد میشه😄

2738
واقعا مسافرت خارج میتونن برن؟ منظورم کربلا اینا نیس، مثلا ترکیه

چقد تو کفی شما!!!

عزیزم کنسرت ایران مجاز باشه آره میرن

کنسرت همی خواننده های ابرانی مشکلی نیس

سفر ترکیه م در چهارچوب بله

ولی مشروب خودش نمیخوره شک نکن

خودش نمیرقصه شک نکن

لنظدم رقصیون خیلی چرته

من ترحیح میدم سوهرم جایگاه اجتناعی بالایی داشته باشه حقوق عالی زندگی مرفه داشته باشم هیچوقت توی عروسی مختلز با سوهرم نرقصم!!!. 

حس نیکنم خیلی سنت کمه

قطعا اگه الان ردش کنی ۱۰ سال دیگه میگی اوووه چقد من بچه بودم چ اشتباهی کردم

این چه حرفیه میزنی مگه رقص چه ایرادی داره درضمن ما کورد هستیم یه رقص خیلی اصیل و سنگین داریم و ثبت ج ...

عزیزم منظورشون اینه که قاضی محدوده

سفر خارجی ک به هیچ عنوان 

رقص و اینام ممکنه رو روش کارش و حرفای پشتش و دستای پشت پردع براش بد باشه

قاضی ها تو زندگی شخصیشون با رفتاری که تو اداره دارن متفاوته صد در صد بیرون خشکن ولی پیش زنشون اکثراشون مهربون و عالی

ولی شرایط کارشون جوریه که پرستیژ کاریشون مهمه

اگرم کم بیرون میان به خاطر اینه که پنجا درصد امکان داره در خطر باشن چون بعضی پرونده ها انقد شاکی هاشون و وکیل هاشون بیشعورن که قصد جون میکنن تا رای بزنن

یذر استرس داره زندگیشون وگرنه از لحاظ درامد عالیه

البته اگر خسیس نباش و بد اخلاق

یک صلوات مهمونم کن مشکلم حل شه کاربر قدیمی ام تعلیق شده بودم این خط جدید rasta_bano کاربری اولم بود که با ایمیل بود نمیدونم چرا بالا نمیاد به نی نی یارم گفتم توجه نکرد ...... دختر خردادم 🥰😍 متاهل و متعهد به عشقم همسرم و عاشق بچم بخصوص پسر دعا کنین بچه دار شم سالم و خوشگل .... تیکرم برای حل مشکلام هست یک صلوات مهمونم کن
برام سوال پیش اومد. ایشون شما رو تو همون جلسه بازپرسی دیدن و عاشقتون شدن؟ بعد چجوری شمارو پیگیری ک ...

عزیزم بازپرس پرونده ی خودم بودن، برای کلاهبرداری اینترنتی شکایت کرده بودم، تو همون جلسه اول متوجه شد معلمم(قاضی ها معمولا دوست دارن همسرشون معلم باشه چون یجورایی گزینش شده هم هستن) و سوالاتی که مربوط به پرونده هم نبود زیاد پرسید ولی من خنگم شک نکردم که چرا میپرسه😄ظاهرا خوششون اومده، عاشق که نمیشه گفت. بعدشم تمام اطلاعات منو داشتن(داخل فرم نوشته بودم) اول حسابی تحقیق کردن بعد برا خواستگاری اقدام کردن. 

2706