2726
عنوان

خانوما بیایین درباره مستاجر هاست تو دوران کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 1650 بازدید | 77 پست
دوستم دنبال خونه با قیمت مناسب تر بگردین خب چرا لج و لجبازی میکنین

چون اینقد بیشعوره بهم چشم داره یه بار پیام داده برین از اینجا من شمارو میبینم یاد عشق سابقم میفتم شبا بهتون فکر میکنم و با قرص خواب میخوابم فک کن شوهرمم باهاش لج کرده میگه باید حالشو بگیرم

بهش بگو برو شکایت کن احظاریه بگیر حق تخلیه نمیدن برای ما هم پیش اومدن اصلا تکون نخور ابجی بهش بگو بر ...

داداشمو بابام همینو گفتن گفتن اگ تا برج ۴ ک قراردادمون هست خونه گیرمون نیومد فوقش بهش میگیم بره شکایت کنه حتی اگ حکم تخلیه هم بدن خودش شیش ماه طول میکشه بازم فرصتی هست برا ما

کاش خدا یه نگاه هم ب زندگی من بکنه  کاش منم خوشبخت بشم ای کاش دعا کنید برام 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب دیگه اینم حسابه  اگه اطرافتون ارزونتر هست مثلا همون ۸۰۰ تومنی که الان میدید اونجوری باشه خب ...

اصلا میدونی بهم چشم داره یه بار بهم پیام داده از اینجا برین من شمارو میبینم یاد عشق سابقم میفتم شبا بهتون فک میکنم و قرص خواب میخورم که بتونم بخوابم چن بارم شوهرم نبوده اومد دم در گفت میخوام بیام خونه رو چک کنم ولی هر وقت شوهرم هس نمیاد

برید اطرافتون قیمت بپرسین ببینین خونه ها تو چه رنج قیمتیه اگه مناسب تر پیدا میکنین خونشو خالی کنین 

اگه پیدا نمیکنین با صاحبخونتون راه بیاین 

اونم شاید راه درامدش اینه مگه با ۸۰۰ تومن چکار میتونه بکنه 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2728
چون اینقد بیشعوره بهم چشم داره یه بار پیام داده برین از اینجا من شمارو میبینم یاد عشق سابقم میفتم شب ...

همسرتون نهایت غیرته که

اگر واقعا عصبانی و غیرتی شده بود باید از این خونه میرفتین که دیگه شما رو نمیدید این اقا

نه اینکه بمونین و ناز و ادا بیان برای تخلیه  

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
بهش بگو برو شکایت کن احظاریه بگیر حق تخلیه نمیدن برای ما هم پیش اومدن اصلا تکون نخور ابجی بهش بگو بر ...

بابا تو دیگه کی هستی ://

گناه که نکرده خونه اجاره داده

خوب خونشو میخواد الان :////

خدا به داد برسه با ادمایی مثل تو

چهارمین کاربری😂
اصلا میدونی بهم چشم داره یه بار بهم پیام داده از اینجا برین من شمارو میبینم یاد عشق سابقم میفتم شبا ...

اخه اینم شد دلیل ؟ طرف خونه اشه اختیارش رو داره درست نیست وقتی راضی نیست شما بشینید توی خونه. گفتم زیاد دلخوش به این کرونا نباش دوبار بره شورای حل اختلاف حکم تخلیه میدن

اصلا میدونی بهم چشم داره یه بار بهم پیام داده از اینجا برین من شمارو میبینم یاد عشق سابقم میفتم شبا ...

یعنی چون بهت چشم داره میخوای حتما اونجا بمونی؟ 

والا هر آدم عاقلی اینو بفهمه میگه پول بیشتر میدم میرم جای دیگه ولی یه لحظم تو این خونه نمیمونم 

به نظرم یکم اغراق میکنی 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
همسرتون نهایت غیرته که اگر واقعا عصبانی و غیرتی شده بود باید از این خونه میرفتین که دیگه شما رو نمی ...

شوهرم باهاش دعوا کرد شوهرم اتفاقا خییللییی غیرتی میگه از اینجا برم نمیتونم کاریش کنم میمونم مثل دق دلش حال بی ناموسشو میگیرم حتی باهم یقه به یقه شدن

بابا تو دیگه کی هستی :// گناه که نکرده خونه اجاره داده خوب خونشو میخواد الان ://// خدا به داد برس ...

وقتی قانون میگه باید رو بحرف کنن یعنی چی دو برابر میکنن حق اینو نداره تو دوران کرونا برو ببینم خونه میتونی پیدا کنی اصلا میتونی اسباب کشی کنی من تو کرونا تو خونه خودمو حبس دارم چه برسه برم دنبال خونه بگردم هر چی قانون میگه همونه هر جا میرم خونه پیدا نمیشه پیدا هم بشه رو ۴ تومنه چرا چون خونه کمه قیمتارو زدن بالا

اخه اینم شد دلیل ؟ طرف خونه اشه اختیارش رو داره درست نیست وقتی راضی نیست شما بشینید توی خونه. گفتم ز ...

عزیزم خواهرشوهرم رفته شورای حل اختلاف صاحبخونه مجبور شد ۲۰ درصد بزنه و ۱ سال براش تمدید کرده وقتی عزیزم دیدم میدونم چه خبره ندیدی الکی حرف نزن...

یعنی چون بهت چشم داره میخوای حتما اونجا بمونی؟  والا هر آدم عاقلی اینو بفهمه میگه پول بیشتر می ...

دقیقا

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
2706