2737
2734

کسی بوده با ۴۰ درصد درگیری بدون بستری خوب شه ؟

مامانم ریه اش ۴۰ درصد درگیره از بعدازظهر مثله مرغ سرکنده شدیم چنتا بیمارستان رفتیم نشد تا شنبه ببریمش بیمارستان 

😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭

همکار ما جانباز شیمیایی بود

۴۰ درصد درگیر شد و دو ماه بستری

اما خدا رو شکر خوب شد

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همکار ما جانباز شیمیایی بود ۴۰ درصد درگیر شد و دو ماه بستری اما خدا رو شکر خوب شد

خدا روشکر خدا کنه مامان منم چیزی نباشه😭😭😭🥱نمیدونین کدوم بیمارستان بود پدر منم جانباز بیمارستان نمیدونیم کجا ببریم

۱۰۰ درصد بستری میشه ....  خیلی بدحال باید باشه مایعات زیاد بدین نگران نباش خوب میشه من چون خودم ...

حال عمومیش خوبه امروز از صبح بیحاله .....امدیم خونه تا شنبه بریم دوباره 

شما هم درگیری ریه داشتی؟

حال عمومیش خوبه امروز از صبح بیحاله .....امدیم خونه تا شنبه بریم دوباره  شما هم درگیری ریه داش ...

چند روزه گرفته؟ بله ما ۴ نفرمون با درگیری ریه بستری سدیم. بی حالی عادیه تا ۱ ماه دیگ هم بی حاله

خدا روشکر خدا کنه مامان منم چیزی نباشه😭😭😭🥱نمیدونین کدوم بیمارستان بود پدر منم جانباز بیمارستان ن ...

بیمارستان هاحر فکر کنم...تهران

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
2738

نگران نباش عزیزم زیاد نیست.مال من ۳۰ درصد بود ولی زود خوب شدم.زندایی شوهرم ۸۰ درصد بود کاملا خوب شد

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

بابای من ۴۰ بود تازه ی هفته بعدم فهمیدیم

ولی بستری نشد بیمار قلبی ام بود

ی سرم بش زدن فقط اومد خونه 

الان کروناش خوب شده خداروشکر بهتره

ولی از روز اول بستیمش ب دمنوش و ابمیوه و سوپ و عرق نعناع و چایی و اب

واس فروش رفتن خونمون دعاکنید عزیزان🥺😫🌹
نگران نباش عزیزم زیاد نیست.مال من ۳۰ درصد بود ولی زود خوب شدم.زندایی شوهرم ۸۰ درصد بود کاملا خوب شد

انشالله که زود خوب شه ...خدا این بلا رو از سر هممون وا کنه 

من خودمم درگیرم ریه ام ۱۵ درصد درگیره ولی از درد مامانم دارم میمیرم

انشالله که زود خوب شه ...خدا این بلا رو از سر هممون وا کنه  من خودمم درگیرم ریه ام ۱۵ درصد درگ ...

خوب میشه عزیزم توکل به خدا

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2706