2733
2734
عنوان

از دوستم ناراحتم 😢😢😢 باهاش قهر کردم😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 38 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگفتی تف تو صورتت جمع کن برو کشور خراب شدت ببین اصلا زنده میمونی اونجا یا نه

خب منم ادم دیگه توی تخم چشمام نگاه میکرد بعد به کشورم هم بی احترامی میکرد دیگه واقعا عصبانی شدم

کاربری سه نفره اس                                        دخترم  دوست دارم 😍😍😍 میشه واسه اینکه برم سر خونه زندگیم و یه نی نی  بیارم صلوات بفرستید😊😊😊   مامانت خیلی قرتیه😉😉😉  بابات خیلی خوشتیپع😈😈😈 اره عزیزم همه خوبن و جای تو خالی ست😢😢😢                   دختر عزیزم  تو تنها فرزند و بهترین دوست مامانت هستی😍😍😍😘😘😚😎😎😎😎
به نظرتون کار اشتباهی کردم؟

آره تقریبا

دلیل حرفش مشخصه عزیزم به بزرگی خودت باید اهمیت نمیدادی حرف رو عوض میکردی

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
2731
میگفت ایران بده ایران بدرد نمی خوره گفت تف توی ایران

دیگه باهاش در ارتباط نباش گذشت ✨

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
خب منم ادم دیگه توی تخم چشمام نگاه میکرد بعد به کشورم هم بی احترامی میکرد دیگه واقعا عصبانی شدم

خوب خودتو کنترل کردی من بودم یه تف میکردم تو صورتش میگفتم گورتو گم کن برو کشور خراب شده خودت مگه دعوتنامه فرستادیم براتون 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2738

عزیزم دوست شما یک آدم بیشعوری بوده توهین کرده شما نباید اینجا تاپیک میزدین تا بقیه هرچی دلشون میخواد به افغانستانی ها بگن منم تانگم کسی نمیفهمه افغانی هستم خیلی هم بی احترامی دیدم خیلی هم اذییت شدم ولی گفتم این جور مشکلات همه جا هست فقط هم مختص به ایران نیست واقعا متاسفم برای کسانی که اومدن و عقده های دلشون وخالی کردن سر افغانی های بدبخت به نظر من استارتر هم دروغ میگن چون هیچ افغانی همچین حرفی به دوست ایرانی خودش نمیزنه مگر اینکه خیلی بیش از حد بیشعور باشه

عزیزی که امضامومیخونی میشه برای سلامتی و عاقبت بخیر شدن خودم و بچه‌هام و همسرم صلوات بفرستید ممنون میشم..منم برای شما صلوات میفرستم❤️❤️❤️❤️❤️

درسته ایران از نظر امنیتی بهتر از افغانستانه ولی همچین دارید از ایران دفاع مبکنید انگارچ گلی ب سرتون زده منم اگ ی بیگانه همچین حرفی درباره کشورم بزنه میزنم تو دهنش ولی خودمونیم ایران دیگر جای زندگانی نمیباشد😂

برای سلامتی مامان خوشگلم دعا کنید 💔😔
حرف خوبی زدی اگه بده به سلامت دعوتشون نکردیم که. از سهم ما استفاده میکنن زبونشونم درازه

دقیقاً میشه بگید از کدوم سهم؟ سهم بیمه که نداریم سهم خرید حتی یه سیم کارت به نام خودمون نداریم سالیانه چند ملیون بابت پول کارتای بی ارزش میدیم که حتی کارتای بانکی مون رو هم مسدود کردن میشه بگید دقیقا کدوم سهم شما رو استفاده کردیم تا منم متوجه بشم .. حتی بااین کارتای عتیقه نمیتونیم از شهری که هستیم بیرون بریم

عزیزی که امضامومیخونی میشه برای سلامتی و عاقبت بخیر شدن خودم و بچه‌هام و همسرم صلوات بفرستید ممنون میشم..منم برای شما صلوات میفرستم❤️❤️❤️❤️❤️
دقیقاً میشه بگید از کدوم سهم؟ سهم بیمه که نداریم سهم خرید حتی یه سیم کارت به نام خودمون نداریم سالیا ...

شما دقیقا پرخاشگر هستید اگر توی کشور ما به شما بد میگذره لطفا بساطتون را جمع کنید برید  کشور خودتون . 

واقعا شما طلبکار هم هستید انگار بد کردیم شما را راه دادیم

کاربری سه نفره اس                                        دخترم  دوست دارم 😍😍😍 میشه واسه اینکه برم سر خونه زندگیم و یه نی نی  بیارم صلوات بفرستید😊😊😊   مامانت خیلی قرتیه😉😉😉  بابات خیلی خوشتیپع😈😈😈 اره عزیزم همه خوبن و جای تو خالی ست😢😢😢                   دختر عزیزم  تو تنها فرزند و بهترین دوست مامانت هستی😍😍😍😘😘😚😎😎😎😎
عزیزم دوست شما یک آدم بیشعوری بوده توهین کرده شما نباید اینجا تاپیک میزدین تا بقیه هرچی دلشون میخواد ...

عزیز دلم نگاه کن فکر کن کسی که مهاجر ه بیادکشورت  توی تخم چشمات نگاه کن و از کشورت بد بگه خدایی ناراحت نمیشی؟

عزیزم دوست شما یک آدم بیشعوری بوده توهین کرده شما نباید اینجا تاپیک میزدین تا بقیه هرچی دلشون میخواد ...

من درغگو نیستم الان هر افغانی که اینجا زندگی می کنه هی میاد میگه ایران خوب نیست . خوب ما که نمیتونیم همع چیز بهش بدیم خب اگه ناراحته بره یک کشوره دیگه یا کشور خودش

2706