2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دختر من امسال میره چهارم . روالش اینجوره اول حدود اوایل  تیر یه برنامه ثبت نام سراسری میاد همه مدادس دولتی ثبت نام میکنن بچه ها رو . غیر انتفاعیا هم شروع کردن دیگه تا الان . بعد مدرسه اطلاعات بچه ها رو وارد سایت بهزیستی میکنه وسطای مرداد اسم بچه ها میاد با توجه به ادرس به هر بچه ساعت و تاریخ و محل رفتنشو میگن . معمولا توی یه مدرسه ای انجام میشه دور و بر ادرس خودتون

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2728
سلام دختر من امسال میره چهارم . روالش اینجوره اول حدود اوایل  تیر یه برنامه ثبت نام سراسری میاد ...

نه آخه من میخوام قسمت بینایی سنجی میخوام کار کنم 

ولی روم نمیشه ازشون بپرسم 

از طرفی تا 8 تیر امتحان دارم😑 

نه آخه من میخوام قسمت بینایی سنجی میخوام کار کنم  ولی روم نمیشه ازشون بپرسم  از طرفی تا ...

اهان . نه تیر همیشه ثبت نام بوده .  سنجش مرداد هست . نگران نباشید

ببخشید می دونید سنجش در مورد چیه

بله . طبق اون سال که دخترم رو بردم : بینایی سنجی که میدونید . شنوایی سنجی که میبرنش توی یه اتاق ساکت یه گوشی میذارن روی گوشش بعد میگه توی هر گوشت زنگ زدیم بگو کدوم گوشه . مهارتای حرکتی مثلا میگن لی لی برو یا مثل خرگوش جفت پا بپر . بعد میگن مثلا یه دایره بکش سمت راستش یه مربع باشه . بعد چهارتا کلمه بی ربط میگن پشت هم میگن تکرار کن چی گفتیم . مثلا کتاب زنگوله ابر بز مداد . پشت هم میگن بعد بچه باید به حافظه بسپاره بگه . در کل چیز پیچیده ای نیست همون مفاهیمی که توی پیش دبستانی یاد دادن هست با چک کردن سلامت بدنی بچه

مرسی عزیزم ،من بچه اولم هست نمی دونستم

نگران نباشید خیلی ساده و مهربون برگزارش میکنن و حتی اگر جوابا رو  بلد نباشه هم اشکال نداره . فقط میخوان بدونن از نظر ذهنی نرماله . اصلا به بچه تون استرس ندید وقتی ببریدش اونا خودشون کارشون رو بلدن