2726
عنوان

با گریه دارم مینویسم😢...

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 20 پست
خدا الان باید به اندازه بزرگی خودش بهم کمک کنه نه اندازه لیاقت من من خیلی کم گذاشتم ولی فقط خدا میت ...

مطمئنن روزهای سخت تر از اینم گذروندی اینم بدون شک میگذره

خودتو به خدا بسپر

دلت قرص باشه زمانی ک بهش توکل کردی

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدااااا لعنت کنه باعث و بانیاشو 

جوونامونو افسرده و دیوونه کردن 

کنکور خوبه و همه ی زندگیت نیست عزیزمن 

از شکست نترس از نا امیدی بترس خانومم 

غصه نخور این روزام میگذره و قوی‌تر میشی 

به قانون کاینات اعتماد کنید...خودش بهترین اتفاقارو تو بهترین زمان خودش براتون رقم میزنه. 
2728

مرسی از همتون

خدا به همتون سلامتی و آرامش بده

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.