2091
2079

خداوکیلی پایه باشید بگین من خودم برام زیاد اتفاق نیوفتاده اگر دیدین شنیدین تجربه کردین بگین بخونیم دور هم هیجانی شیم 😁

متولد اسفند 🖤 

بگین😂😂😂فقططططط من میترسم :/

ارزو هستم ۱۵سالمه❤💫تقریبا شبیهه پروفمم🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝

از زیر زمین خونه ماد بزرگم صدا اهو ناله میشنیدم جن سال پیش

فقطم منو دختر داییم که همسن بودیم میشنیدیم

ظهرا و شبا که همه خواب بودن

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2087

برو انها رو نگاه کن هیجانت بپرهه😱

‼از آدمی که همه دوسش دارن بترس! ‼😕هیچ ادمی نمیتونه همه رو از خودش راضی نگه داره، مگر این که یه خصلت کثیف رو تو خودش پروش بده،و اون دو روبودنه 😬

@مادرشوهرتم   بیا اینجا بترسیم اخایی😂

ارزو هستم ۱۵سالمه❤💫تقریبا شبیهه پروفمم🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
2051

موجودی کارتت صففففر

از این تررررسناکتر؟؟؟؟

خداوند از ما مادران شیر ب شیر بچه دار میپرسد جوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!در راه صیرخشک درست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مامهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتر احمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من از اول عمرم تاحالا عاشق دختر بودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون رو جورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.من وباباوداداش رادمهر منتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرا زودزودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاس گذارم.دستشون رومیبوسم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستید توروخدا.عدد بارداریم پایینه.دعا کنید خدا بهم بچه دومم رو هم ببخشه...  دعاهای شما معجزه اس...خدا رو شکر خدا نور چشممون رو صحیح و سالم داد بهمون...دعا کنید ببخشه بهمون پسرمون رو...و اینکه سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی و عاقبت ب خیر باشه...خدایا دعای مادر در حق فرزند گیراس...تو رو ب حق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیر و چاره ساز باشه برا مردم.قدم تو راه اصلاح امور مردم برداره.آمیییین امروز ۱۸آذر ۹۸ سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسر مامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان از رودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.ب نظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
@مادرشوهرتم   بیا اینجا بترسیم اخایی😂

اومدم خانومی😎😂

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واکنش من به تاپیکای نی نی سایت :              لطفا تو تاپیکای جدی خوشمزه بازی درنیار اگه فکر میکنی خیلی بانمکی خودتو بمال به خیار مرسی اه                                 #باافتخار_تتلیتی                            

وای الان خودم یادم اومد دوستم میگفت تو زیرزمینشون بطری کوچیک دلستر پیدا کردن که توش تخم مرغ خام بدون هیچ ترکی بوده حالا چجوری رفته اون تو نمیدونم 🥴🥴🥴

متولد اسفند 🖤 
2104
تکرارش کیه ؟ من قسمت ۳ رو ندیدم

برگریزون بود

‼از آدمی که همه دوسش دارن بترس! ‼😕هیچ ادمی نمیتونه همه رو از خودش راضی نگه داره، مگر این که یه خصلت کثیف رو تو خودش پروش بده،و اون دو روبودنه 😬
اومدم خانومی😎😂

😂💋

مرض بزا بخوابم  

میشه واسه قبول شدنم تو کنکور ی صلوات مهمونم کنین خیلی نیاز دارم ک قبول بشم امسال🙁🧡یه روز یکی بهم گفت عشق یعنی وقتی دستشو برید توبیشتر دردت بگیره...همینقدرساده همینقدرعمیق...🌺☘️
برو انها رو نگاه کن هیجانت بپرهه😱

انها ترسناکه؟ فیلم ایرانیا اخه ترسناک نیستن

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
1718