2091
2079

بچها بگید یکم بخندیم 

حرف سیاسی ممنوع🚫🚫🚫🚫

چون دفعه پیش زدید بچه ها داشتن میخندیدن ترکید

خودم 

وقتی کارمم به مامانم میوفته🤣🤣🤣😁😁😁

واسه تغذیه مغز مریضشون همه قلبمو جوییدن🖤🥀

سینی پشت شیر آب

خوبه از من بدت میاد و اینقدر پیگیرمی 😏 خوشت میومد میخواستی چیکار کنی پلشت؟ 😂😒 من نه حوصله اینو دارم که بخوام واسه کسی خودمو ثابت کنم ، نه پیگیر اینم ببینم برداشت بقیه از من چیه ، چون با حرف دیگرون به چشم نیومدم که حالا با حرفشون از چشم بیوفتم ، اونایی که باید منو بشناسن ، میشناسن 😉 لطفا کسایی که در نبود من، پشت سرم حرف میزنن، یا حتی کسایی که حرف اونا رو لایک میکنن، نه به من درخواست دوستی بدن ، نه ریپلایم کنن ، نه راهنمایی بخوان ازم، لغو دوستیتون کردم غرورتون رو حفظ کنید.😊 #دو_رو_نباشید

یه پلاستیک ،پر از پلاستیک های دیگه

خوبه از من بدت میاد و اینقدر پیگیرمی 😏 خوشت میومد میخواستی چیکار کنی پلشت؟ 😂😒 من نه حوصله اینو دارم که بخوام واسه کسی خودمو ثابت کنم ، نه پیگیر اینم ببینم برداشت بقیه از من چیه ، چون با حرف دیگرون به چشم نیومدم که حالا با حرفشون از چشم بیوفتم ، اونایی که باید منو بشناسن ، میشناسن 😉 لطفا کسایی که در نبود من، پشت سرم حرف میزنن، یا حتی کسایی که حرف اونا رو لایک میکنن، نه به من درخواست دوستی بدن ، نه ریپلایم کنن ، نه راهنمایی بخوان ازم، لغو دوستیتون کردم غرورتون رو حفظ کنید.😊 #دو_رو_نباشید

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

دمپایی خیس دسشویی😁

گاهی آرامشم خیلی مهم‌تر از ثابت کردن منظورمه。◕‿◕。⁩✌️🍓  «این خیلی شگفت انگیزه که می‌تونیم توی قلبمون با صدای بلند حرف بزنیم و هیچ کس به جز خدا نمی‌تونه بشنوه!خدایی که اینقد به ما نزدیکه و بیشتر از هر کسی ما رو دوس داره خدا رو صدا بزن و آرامش بگیر»"💜🦋"
2064

شیر حموم نشتی داره با لنگه جوراب زیر زانو بستیم😂😐😂😂

کاریر قدیمی ام که ترکید😐✋پس کی منم عروس میشم😐😭به خاطر حماقتم حالم بده دیگه به حرفای کسی اعتماد نمیکنم فقط به رفتارشون نگاه میکنم همین😔خدایا به دلم ارامش بده

چای نبات ،لیوان تو ظرف برنج 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

واااای این پسرمه وقتی کار اشتباه می‌کنه اینجور میچسبه بهم منم همون حرفو میگم 😂😂

بچه ها من یه آرزوی خیلی‌ بزرگ دارم میشه برام صلوات بفرستید و دعام کنید خواهش میکنم 🙏 خیلی دلم می‌خواد به آرزوم برسم خیلی‌ تلاش کردم خدایا خودت کمکم کن بعد تو یاوری ندارم همه پارتی من تویی دستمو بگیر منو به خواستم برسون 🙏🙏🙏🙏🙏

سوپ به عنوان وعده شام 🥺

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤

اگه بدونی دختر فلانی چقدر زرنگ بود مثل تو نبود که همش بخور و بخواب 🙄💔

شیرمو حلالت نمیکنم ⁦🤦🏻‍♀️⁩

من به تو اعتماد دارم به جامعه ندارم -_-

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم !                         
2032

تصویر گویاست:

آدمهایی که ما را رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند که از زخمهای خودشان نتوانستند عبور کنند...🍃دختری در من ساز امیدواری می نوازد🍃گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد🍃یک بهبود یافته ی سرطان هستم 🖐️🍃
سینی پشت شیر آب

همینو میخواستم‌بگم😄😄

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2104

زیر گازو کم کنن...الله اکبرررر

دیدی وقتی تو جاده های مه گرفته ی شمال میرونی مه جلو دیدتُ میگیره و هیچی جز خط سفیدای وسط جاده نمیبینی...؟از روزی که دیدمت انگار همه چیزو مه گرفته...چشمام فقط تورو میبینهمیشه‌برای‌به‌هم رسیدنمون صلوات بفرستید؟  
1718