2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738
فکر کردم میمیرم قصد داشتم خودم براش یه زن پیدا کنم که آدم حسابی باشه مبادا بچه ام اذیت کنه

به جا این کارها فک درمان باش اگرم خدای نکرده دردی چیزی باشه حالا زنم براش پیدا بشه که چی مثلا 🙄🙄🥴🥴🥴 

خدایا شکرت 
فکر کردم میمیرم قصد داشتم خودم براش یه زن پیدا کنم که آدم حسابی باشه مبادا بچه ام اذیت کنه

شما همون خانمی بودین ک سرطان داشتید🥺

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
بارداری الان

نه خدا رو شکر ربطی به بارداری ندارها آزمایش ام گفت سرطان دارم یه دوستی مسیول آزمایش گاه برام خوندش گفت نیست ندارم خدا رو شکر نمی‌دونم تا ببرم دکتر معلوم بشه چیه

مثل فیلم سینمایی ایرانی شد ک .زنه برا شوهرش زن میگیره بزور بعدش زنه معجزه میشه خوب میشه ولی مرده عاشق زن دومیه میشه و حسادت ها و دسیسه های زن اولیه شروع میشه

تکیه و توکل کن بر زنده ایی ک هرگز نمیمیرد...
2706