2737
2734

کاهش وزن مهمترین چیز هست

عدم مصرف فست فود چربی های مضر و قند های ساده

اندازه دور شکم بسیار مهمه

رژیم غذایی اصولی

مشاور تغذیه و رژیم درمانی هستم.( رژیم تناسب وزن بزرگسالان و کودکان،رشد قدی کودکان،رژیم ورزشکاران،بیماری های مزمن مثل دیابت)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قند مصنوعی و لبنیاتو و سرخ کردنی (مخصوصا با رغن افتاب گردان سعی کن یا ابپزی بخوری یا حداقل روغن کنجد و زیتون ) از زندگیت حذف کن 

https://harfeto.timefriend.net/16238796983979                                                                       من خیلیاتونو میشناسم 😊😉کاربر جدید نیستم 😃پس سعی کن کمتر دروغ بگی 😎🙃                             ورزش کن!                                                                 سالم بخور😋!                                                           کتاب خوب بخون نه هر کتابی !                                    همیشه سعی کن ی قدم از دیروزت جلوتر                   باشی!                                                                        خودتو دوست داشته باش هر جوری که بلدی این مهم ترین اصل زندگیه!💃👑            
2728

تاپیک جامع پلی کیستیکا(pco) رو سرچ کن

https://harfeto.timefriend.net/16238796983979                                                                       من خیلیاتونو میشناسم 😊😉کاربر جدید نیستم 😃پس سعی کن کمتر دروغ بگی 😎🙃                             ورزش کن!                                                                 سالم بخور😋!                                                           کتاب خوب بخون نه هر کتابی !                                    همیشه سعی کن ی قدم از دیروزت جلوتر                   باشی!                                                                        خودتو دوست داشته باش هر جوری که بلدی این مهم ترین اصل زندگیه!💃👑            

من ۹۰ کیلو بودم تنبلی داشتم الان ۷۵ ام چند روز پیش رفتم سونو خوب شده بودم.

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2738
لبنیات چرا؟منم پی سی او هستم

عزیزم اولا که اکثرا ماه ها طبعمون سرده و لبنیاتم خیلی سردن و باعث سرد شدن رحم میشن  دوما و موضوع اصلی اینه که شیر پر از هورمون های گاو هست چون زمان بادرادی و وقتی بچشون بدنیا میاد زمان بیماری و همیشه میدوشنش شیرش پر از هورموناشه مخصوصا زمان بارداری که و بدنیا اومدن بچش  و چون هورموناش خیلی به هورمونای انسان شبیه هس انگار که کلی هورمون مصنوعی وارد بدنت کردی و وقتی هورمونات به هم بریزه پلی کیستیکت  هم علائمش بیشتر میشه و ول سیستم ایمنی بدنت بهم میریزه بجاش از منابع دیگه تامین کنید کلسیمتونو مثل شیر بادوم ک کاکائو تلخ در حد کم بادوم انجیر و....

اون تاپیکو بخون خیلی خوبه

داروی طب اسلامی دکتر تبریزیان  من برای کیست تخمدان سفارش دادم.البته هفته دیگه دستم میرسه.خدا ک ...

یادم بمونی یماه دیگ ازت بپرسم نتیجه ـ

راسی پریودیت دیر ب دیره؟

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
2706