2733
2734

چند مدته چادر گذاشتم کنار.. بچم یک سال و نیم داره بردمش خیابون خواستم از خیابون برم اونطرف بغلش کردم که وسط خیابون جلو ماشین بال چادر رفت زیر پام و خوردم زمین ولی زود بلند شدم و رفتم.. جریان به شوهرم نگفتم که بخاطر بارداریم نگران نشه، دلیل دیگه هم این بود که اون بدون به من بگه بعد هشت سال ترک خودم کشف کردم که سی... میکشه وقتی هم با مهربونی ازش پرسیدم با خنده گفت گیردادی پیله کردی؟؟ گفت یه چیزایی نباید تو روی آدم بیاری، گفت برای من نبوده و خودش فهمید من میدونم چقدر حرفاش مسخره هست و من میدونم میکشه اما بخاطر کار خیلی سنگین و زحمتش زیاده و فقط هر روز چهارساعت ظهرا خونه هست بقیش سره کار...تصمیم گرفتم دیگه توروش نیارم اما هربار بهش فکر میکنم از درون خورد میشم و استرس میگیرم همش دارم سعی میکنم دیگه فکرش نکنم، تا اینکه چند روزه فهمیده چادر نمیپوشم و هی ازم سوال میکنه چادر نپوشیدی رفتی بیرون؟؟ منم با لبخند میگفتم با بچه و بارداری سختمه، امروز زنگ زده میگه چطوری عشق مانتویی من؟ و.. یکم احوال پرسی کردیم بعد با کنایه گفت همش با مانتو میای جلوچشمم حالم بد میشه، از دیروز که با مانتو دیدمت تا الان شوکه هستم.. گفتم چی بگم؟ بعد گفتم گوشی بدم با پسرمون حرف بزنی؟ گفت نه داره حالم بد میشه حوصله ندارم خدافظ... ظهرم بخاطر کارش یا هرچی بود خونه نیومد فقط دوباره زنگش زدم گفتم خودتو ناراحت نکن اومدی خونه باهم حرف میزنیم اونم خیلی سرد گفت سلامت باشی خدافظ...

یه دو ماهه خیلی زیاد رابطمون صمیمی تر شده بود اصلا دعوا بینمون نبود، اما قبلا بخاطر عصبانیتش هفته ای سه بار دعوامون میشد..

چیکار کنم؟ بهش پیام بدم علت های بالا رو کامل بهش بگم؟ بعدم بگم بخاطر تو به من جریان سی... نگفتی منم جریان چادرم رو نگفتم؟ چیکار کنم هم قبول کنه چادر نپوشم هم دعوامون نشه؟؟ 

این تاپیک خانومهایه ک ب پوستشون میرسن تجربه هاشونو به اشتراک گذاشتن شما هم اگه تجربه ای داری بگو و لز تجربه بقیه هم استفاده کن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6684481/برای-پوست-صورتتون-چه-کارهای-میکنین-بیاین-بگین-ماهم-استفاده-کنیم?postId=195195782

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چادر ملی بپوش 

اصلا نمیتونم بخدا... ۱۱ ساله بخاطر شوهرم پوشیدم اما دیگه با بچه و بارداری سخته.. سه روز درهفته باید یه مسیری تو گرما برم باشگاه.. مربی هستم.. سختمه حالم بد میشه.. پیاده میرم چون چند کوچه پشت خونمون هست

واقعا هنوز سخته درک اینکه هرادمی فارغ زنومرد،انسانن…. یعنی چی به سیگار کشیدنش گیر میدی و اون به چاد ...

من بخاطر اون چادر میپوشیدم و اون بخاطر من ترک کرد چون واقعا از سیگار متنفرم 

2738

عزیزم حجاب یه مسئله کاملا شخصیه...امادلیلت برای چادرنپوشید قانع کننده نیست..نباید شوهرتو باغیرتش تنبیه میکردی...و تلافی کردن اصلاکارخوبی نیست...واینکه یعنی چی شوهرت حالش بدشده فکرکرده چادرنپوشیدی

اصلا نمیتونم بخدا... ۱۱ ساله بخاطر شوهرم پوشیدم اما دیگه با بچه و بارداری سخته.. سه روز درهفته باید ...

شوهر منم سفت و سخت بود روی چادر  اما دیگه راضیش کردم واقعا اذیت میشدم خیلیییییی الان راحتم

خدایا تو بهترینی  مرسی  ک هستی ❤
نه به نظرم توصیح بده که چادرو نمیتونی الان جمع کنی و سختته اذیت میشی باهاش..دیگه این انتخاب خودته با ...

بگم عادت میکنی زود عصبانی میشه... نگم بخاطر به من نگفتی سی میکشی منم نگفتم چادر نمیپوشم؟ چون شاکیه که چرا بهش نگفتم و اجازه نگرفتم

حالا چرا سی...

خب بگو سیگار

بعدم وقتی اومد منطقی توضیح بده ک چ اتفاقی افتاده واست اگ قانع نشد بشین تو خونه سرکار نرو

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2706