2733
2734

بچه ها من یه بچه کوچیک درام ، بعد شوهرم سه تا مرغ (زنده) خریده گذاشته توی تراس مادرش خونه مادرش هم اپارتمانه.

خونه خودمون نیاورد چون به پسرم اعتمادی نیست یهو میزنه مرغا را خفه می کنه.

گفت یکم بچه ام بزرگ تر بشه. بعد این مرغ ها را خریده تمام اب و دونه اش را هم خودش میخره خودش هم میره بهشون می ده. 

اول که خرید گفت اینا روزی یه دونی تخم میزارن، میارم برای بچه، الان تقریبا یک ماه هست که حتی یه دونه تخم مرغ نیاورده و مادرشوهرم میده تخم مرغ ها را به خواهرشوهرم که حامله است و بقیه نوه هاش. 

من برای خودم نمی خوام تخم مرغ ها را ، برای مصرف هایی مثل کیک و کوکو و ... هم تخم مرغ از بیرون می خریم ولی اصلا این مرغ ها را شوهرم خریده تا از تخم مرغشون برای صبحانه پسرم استفاده کینم الان ولی من همون تخم مرغ های بیرون را به پسرم می دم صبحانه.

اهمیتی نداره نوش جانشان، منم که هیچی نمی گم حتی به شوهرمم چیزی نگفتم. اونم به مادرش روش نمی شه چیزی بگه . ولی واقعا به نظرتون این درسته

نه کاره اون پیرزن خرفت درست نیست باید خجالت بکشه یکم

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه واقعا کارش درست نیست کاش میفهمیدن 

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2738

بگو پسرم میگه اخه باباگفته بود قراربود مرغ بخرم تخم مرغاشو بخوری؟شاید فکرمیکنه دوس نداره پسرت؟تاحالا پرسیده ازش؟یاازشما؟مطمعنی میده به بقیه؟

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
2706