2726
عنوان

بخدا مجبورم سقط کنم باوا بسه دیگ

| مشاهده متن کامل بحث + 2125 بازدید | 137 پست
سوره واقعه بخون برای ازیاد روزی

عزیزم غریبی؟ درکت میکنم، منم دعا میکنم برگردم شهر خودم

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیشتر روش های پشگیری بالای90درصد کارایی دارن اگه واقعا درست استفاده بشن تشویقت نمیکنم خودت تصمیم بگیر منم شرایط مالی مثل شماست ولی طرز فکرم چیز دیگه اس پس انتظار این نداشته باش همه بهت حق بدم هرچی خیره برات بشه عزیزم

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛
2728
قرص

تا حالا ندیده بودی کسی با قرص باردار بشه؟ 

وقتی تو چنین شرایطی هستی باید از دو تا روش همزمان استفاده کنی

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

خیلی برات ناراحت شدم

ان شالله یه گشایشی براتون پیش بیاد زندگیتون برکت و رونق بگیره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

عزیزم یه کلام اینجا نظر نخواه در این باره ،کسی نه از شرایط مالیت خبر داره نه از اعتقادات که بچه روزی میاره  یا نه هرکاری خودت میدونی درسته انجام بده.

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
درکم نمیکنن خب هیچکس بخدا خودمم عذاب وجدان دارم بدجور ولی چیکارکنم

خب چرا میایی همچین جایی میپرسی بیشتر افراد منعت میکنن اگه این تصمیمو داری اینجا نگو چون فقط از بار عذاب وجدانت بیشتر میشه

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛

عزیزم واقعا نمیدونم چی بگم امیدوارم ازم دلگیر نشی اما کلی ادم با قرص باردار شدن . شما که اتقدر وضع زندگیتون سخت و دشواره و بچه کوچیک هم دارید کاش از دو روش همزمان استفاده میکردی که اینجوری نشی 

امیدوارم خدا کمکت کنه

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
خب چرا میایی همچین جایی میپرسی بیشتر افراد منعت میکنن اگه این تصمیمو داری اینجا نگو چون فقط از بار ع ...

بخدا دوتا تاپیک گذاشتم دلداریم بدن ولی همش نصیحت و سرزنش خاک توسرت که میخای بندازی لیاقت نداری باوا من اگ شرایط داشتم غلط کنم بچمو بندارم

2706