2733
2734
عنوان

بخدا مجبورم سقط کنم باوا بسه دیگ

2125 بازدید | 137 پست

خسته شدم از نصیحت ک گناهه و اون بچه روزیشو میاره و عیب نداره بیار هیچکس جای من نیس خودتون توزندگی کم مشکل دارید منه بدبخت اون بچه دیگم تازه از زیرقرض این اومدیم بیرون یهو مثل صگ دوبارع رفتیم زیرقرض یه بچه دیگ امروز یه سونو دادم و یه ویزیت کردم شد 200 هرارتومن هنوز هیچیم نیس اونم قرض گرفتم اینقد بدبختیم که یک ماهه خونه مادرشوهرم دارم زندگی میکنم هزارتا حرف هرروز بم میزنه هی منت میده چون بی پولمو خونه ندارم دخترم شیرخشکی هس و الان شیرخشکش تموم شده از بدبختی نمیدونم الان چه غلطی بکنم باهزارجور التماس پیش همه 40 قرض گرفتیم تا خونه رهن کنیم اونم شوهرم باید ماهی 3 تومن به قرضی بده حقوقش 4 تومنه 1 تومن خرج خونه بشه خرج بچه هفت ماهم بشه خرج بچه توشکمم بشه باواب پیر ب پیغمبرمن شرایط نگهداشتن ندارم وگرته غلط کنم بچمو سقط کنم اینقد احتیاط کردم اینقد مواظب بودم نمیدونم اخه چجوری باردارشدم اصلا ممکن نیس ولی شدم از بخت بدمن خداا خسته شدم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
با اجازه اسی بچه ها فردا عمل بینی دارم خیلی نگرانم راهنمایم کنید

وای خانوم  بسه دیگه

ب خدا کارتون درست نیست

کاربر قدیمی ام،                                                  خدا لعنت کنه کسایی رو ک باعث شدند نی نی یار منو تعلیق کنه                                               آه  ای دریغ و حسرت  😔😭
2706