2737
2734
عنوان

شربت مولتی ویتامین + آهن

2450 بازدید | 12 پست

دوستای گلم سلام 

یه شربت عالی میخوام برای بچم که الان یک سال و 5 ماهشه. میخوام همه ویتامین ها و آهن باهم داشته باشه. ولی عالی باشه. فکر می‌کنم کم خونی داره

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
یعنی تاحالا بهش آهن و‌مولتی ندادی

چرا میدادم. اما چندماهیه نمیخوره. حالش بد میشه از مزش. 

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏

اگه دریافت مواد غذاییش خوبه و ذخیره آهن خوبی داره با یک برنامه غذایی مناسب نیازی به مصرف مکمل پیدا نمیکنه. البته بع جز مکمل ویتامین دی 

مشاور تغذیه و رژیم درمانی هستم.( رژیم تناسب وزن بزرگسالان و کودکان،رشد قدی کودکان،رژیم ورزشکاران،بیماری های مزمن مثل دیابت)
اگه کم خونی داره باید ببری دکتر ..دکتر قطره میم به دخترم داد خیلی بدمزس ....الان کیدی  کر میدم ...

من قطره آهندلیپوزوفر میدادم خوب بود 

2738
فروگلوبین ب 12 ایمونس  سانستول  سندروس

مرسی عزیزم. آهن هم جزئش هست یا جداست؟