2737
2734
عنوان

قد بلند

762 بازدید | 122 پست

سلام.من پریشب مادر و خواهر ی اقایی اومدن منو ببینن.بعد از قبل گفته‌بودن دختر  قد بلند میخوان.بعد اومدن مادرو خوااهر وایسادن کنار من قد گرفتن  من قدم بلند نیست بعد که رفتن تا امرور خبری نشد ولی شب اول مادرو خواهر گفته بودن ما خوشمون اومده .دیروزم مادرم‌اشتباهیی شماره تلفن‌اونا رو گرفت که روگوشی بود خانومه چیزی نگفت واقعت اشتباه گرفته بود.حالا به نظر تون دیگه‌خبری نمیشه؟موقعیتش خوب بود ولی پدرش شغل بی کلاس داشت که نمیتونم بگم

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
معلومه شعور نداریو بدردشون نمیخوری

😐😐😐

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی

بحرحال گلم هرکی واسه ازدواج معیارهاوخواسته هایی داره خودشماهم همین طوردرسته؟❤

پس هرجورتصمیم بگیره ازش دلخورنشین ایشالااگه اینم نشدیکی بهترش نصیبت شه

درضمن شغل پدرش هم اصلامهم نباشه مهم خودشه 😑

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2706