2733
2734
عنوان

چاقی صورت ماسک

102 بازدید | 5 پست

کسی ماسکی واس چاقی صورت میشناسه؟

راهنمایی کنید تروخدا کسی از گلیسیرین وگلاب نتیجه ای دیده؟یا روغن خراطین

میشه دوتاشون وباهم استفاده کرد مثلا گلیسیرین گلاب وشب و خراطین و روزها بزارم؟

هرکی اطلاعی داره بیاد راهنمایی کنه چون من اضافه وزن دارم ومیخوام باورزش وکم خوری لاغرکنم اما میخوام صورتم پرترشه

ن عزیزم هیچ تاثیری نداری جز تزریق چربی بری دکتر بنظرم صورت لاغر اگ خوش فرم باشه شیکه

پس اینجا یسری اینکارو کردن نتیجه دیدن اخه😢من نمیخوام تواین سن برم تزریق کنم زوده واسم هنو ۲۱ سالمه نمیخوام فعلا صورتمو دستکاری کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
روزی ده تا بادوم

عزیزم من خسته شدم ازبس همه راهارو امتحان کردم چیزی میخوام ک کسی ازش واقعا نتیجه گرفته باشه تونتیجه گرفتی؟؟ بعد کدوم بادوم 

همون بادم قهوه ای تقریبا بیضی هستش؟

یا بادوم زمینی ومیگی؟

عزیزم من خسته شدم ازبس همه راهارو امتحان کردم چیزی میخوام ک کسی ازش واقعا نتیجه گرفته باشه تونتیجه گ ...

بادوم درختی 

آره عزیزم من نتیجه گرفتم 

سر دو هفته متوجه میشی ک صورتت پر شده.البته دنبال راهی نگرد ک فقط باعث چاقی صورت بشه اما بادوم ۹۰ درصدش میره تو صورت.

اگر میتونی کنترش روزی ده تا پسته ام بخور بهتر نتیجه میگیری.

و اینکه اینا باید همیشگی باشه مثلا ی ماه نخوری باز شاید لاعر شی.من نخوردم یک ماه خیلیییی کم صورتم باز لاغر شد دوباره شروع کردم