2726
عنوان

خرید اینترنتی از اینستا

129 بازدید | 32 پست

سلام دوستان میخواستم بدون پیجای اینستا چقد قابل اعتمادن برا خرید، من میخوام یه جفت کفش برا شوهرم بخرم به عنوان کادو سالگرد ازدواج قیمتو زده بود چهارصد و نود، دودلم نمیدونم واریز کنم یا نه، امکان داره کلاهبرداری باشه؟ تجربه خرید از پیج داشتین، مشکلی پیش نیومده؟

«لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خيلي خريد كردم از پيجايي كه ادرس دارن،عكس واقعي جنس رو ميزارن.فالور لايك كامنتاش به بهم بخوره؟

هيچ كدام كلاه برداري نبوده

سالهاست خريد ميكنم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

عزیز نمیخوام بد بینت کنم ولی من دوبار خرید کردم  یکیش که کلن کالا رو اشتباه اوردن  بهشون  پی دادم بلاکـ کردن یکی هم اصلا نیاوردن  تازه بلاگرا معرفی کرده بودن این پیجارو.

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
حضوری که بهتره  نه من چندبار خرید کردم کلاه برداری نبوده ولی جنسی که میفرستن خیلی فرق ممکنه دا ...

ما کوردیم یه جور کفش محلی هست بهش میگن کلاش، بافته میشه و به مهارت بافنده بستگی داره قیمت، اینجا هست سیصدو پنجاه هم اما بافتش قشنگ نیست منم با پس اندازم گفتم جنس خوب بخرم اون کفشارو دیدم خیلی خوشم اومد بافت ریز و محکم، اما دودلم

عزیز نمیخوام بد بینت کنم ولی من دوبار خرید کردم  یکیش که کلن کالا رو اشتباه اوردن  بهشون & ...

وای

2706