2726

چه حرفایی میزنید تااروم بشه یااصلا بهتره چطور برخورد کنم یاچیا بگم که بتونم اروم‌کنم حداقل؟؟؟

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

با پول

💠فرخاازتودلم ساخته بایادهنوز.                                                       🔹خبرازکوی تومیاوردبادهنوز                 💠درجوانی همه بایادتودلخوش بودم.                                               🔹پیرم وازتوهمان ساخته بایادهنوز           🍃🌺یامهدی 🌺🍃.                                                                                                  ستاره‌ شب تاری سابقم🥺💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مشکل مالی با حرف حل نمیشه بدتر کسی که حرفشم میزنه ادم حرصش میگیره ! شوهر من یه اتفاقی افتاد که برادرش باهاش شریک بود و وقتی خواستن جدا بشن و دعواشون شد کلی پولمونو خورد تا چند وقت جنگ اعصاب داشتیم پدر مادرشم طرفداری اون پسرشونو میکردن و این بیشتر ازارمون میداد هر کس که از نزدیکان با خبر بود میومد دلداری بده و میگفت عب نداره انگار اتیشمون میزد 

بهش پول میدم 

با عزیزم درست میشه هیچی جلو نمیره 

پسندازی و طلایی چیزی داشتم بهش میدم بالاخره یه جای کار میگیره

نه مثل سریال زیرخاکی 

که مدام داشت به زنش می گفت می خوام ماشین بفروشم پول مردم بدمبعد اشاره به طلا زنش کرد طرف هم برو خودش نیاورد هی الکی می گفت درست میشه   

خو وقتی داری چرا کمک نمی کنی اخه خیلی حرصم گرفت از زنش

نزدیک ترین فرد زندگیم عموم بود که 10 میلیارد کل زندگیشو فروخت، و داد یه ماشین سینگین و بقیه پولشو گذاشت تو قمار و یه شب ماشینش منفجر شد و روز بعدش کل پولش را تو قمار از دست داد (سرمایه گذاری کرده بود و یه نفر برداشت همه پولو برد) و حدود ‌‌2 ماه خونه ی یکی دیگه از عموهام زندگی کردن با زن و بچه، و تونست طی این دوماه 2 میلیارد پول در بیاره! من کلا الگو زندگیم شده واقعا، دهن همه وا موند از این همه تلاش

سکوت میکنم و بهش پول میدم تمام

حرف پول زباده با یکی دوتومن‌حل نمیشه

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
بهش پول میدم  با عزیزم درست میشه هیچی جلو نمیره  پسندازی و طلایی چیزی داشتم بهش میدم بال ...

طلا ندارم که بتونم‌کمک‌کنم‌متاسفانه

2706