2733
2734
عنوان

خانمای باردارشما اگ کسی که چندین ساله باردار نمیشه ....

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 51 پست
حواست باشه بهش دعایی چیزی نزاره تو وسایلات

این چه حرفیه

مگه یه نازا جادوگره؟

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شالله خدا دامنشو سبز کن 

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))
اره مواظب جادوجنبل وایناباش دعایی چیزی

اهل این چیزا نیس

ولی 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭چشم زخمو اینا

تیکر تولد یک سالگی پسرم ❤❤❤هدیه خداس بین همه تنهایی هام خدا جواب دعاهام رو داد خدایا ازت ممنونم خدایا مراقب بچم باش و سالم بدستم برسونش اخه خودت میدونی چقد عاشقشم 💓 عزیزمامان خیلی دوست دارم مرسی هستی مرسی آرامشو برام اوردی ...
2728

نه چرا ناراحت بشم حتما سیسمونی دوست داره 

خودمم قبل بچه دار شدن دوست داشتم سیسمونی بچه هارو ببینم 

کلی لباس فینگیلی و کوچولوموچولو 😍😍😍😍

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
اهل این چیزا نیس ولی 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭چشم زخمو اینا

عزیزم تخم مرغ بشکن اسپند دود کن نادعلی و ایت الکرسی میخوندی بعد رفتنش 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

اینقدر از این رفتار بدم میاد که سیسمونی رو به کسی که بچه نداره نشکن ندین. شکمتونو از ش پنهان کنین چش نزنه.بچه تونو ندیدن دستش. بخدا خیلی کار بدیه دلش می شکنه منم باردار نمیشم اما برای کسایی که باردار میشن لباس نوزادی میخرم خودمم زوق میکنم اصلا حسودی نمیکنم .ممکنه یکم ناراحت شم اما میگم خدا بچشو نگه داره به منم بده همین😔

من این امضارو از یه کاربر برداشتم عالی بود جان مادر نمی آیی؟؟چین های پیشانی مادر به تعداددلخواهت نرسیده؟؟جان مادر......میدانی تصمیم دارم وقتی به دنیا آمدی یا حتی در دلم جوانه زدی و کلبه ی احزانم را گلستان کردی چه صدایت کنم؟(ستیا.محمد)جان مادر راستی  جایت خوب است.دلت برای نوازش های مادرانه تنگ نیست که نمی آیی؟جان مادر جان جانانم چه لذت بخش است وقتی حس میکنم تو هستی ودست روی شکمم بگذارم ..وبگویم جان مادر.عشق مادر خانه سوت وکور است نمی آیی ؟؟چه زیباست در جمع باشم وتو فریاد بزنی مامان وبگویم جان مادر خدا در نزدیکی توست؟؟؟اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است .اجازه بگیر وبیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم برایت آشیانه بسازم تا آرزوی عشقم برآورده شود وبابای تو شود راستی جان مادراز الان باید بگویم باید به همسرم باباجون بگی جان مادر پیشانیت را بوسیدن آرزویم شده وقتی که بدنت چند روز شسته نشده باشد و بوی شیر بدهی ولباس نوزادی به تن کنی دلم می خواهد ماچی  از بین دوابرویت بزنم وبگویم خدایا شکر .آخ که قلبم تیر میکشد به آن لحظه فکر میکنم.تنم می لرزد.من دوستت دارم حتی الان که ندارمت. من عاشقت هستم جان مادر .مرا رها نکن از این همه گریه های شبانه خسته شده ام  دیگر توانی برایم نمانده !!!!تورا میخوام جان مادر

فقط اینو بهت میگم اون بنده خدا خواست خودش نبوده که نازا باشه پس به چشم یک ادم معیوب نگاش نکن و خودتو مبرا از همه چی ندون اونم ادم دل داره به جای اینکه نگران خودت باشی دعای خیر براش بکن که به زودی دامنش سبز بشه و حتی اگه حسادت هست تو وجودش انقد سرگرم بچه بشه که یادش بره این اخلاقشو!

2738

چقد این تاپیک بدو پر از انرژی منفیه واقعا 

یکی بچه دار نشده چه تهمتها که بهش نمیزنن 

چه دلها که نمیشکنن 

خدا  کجای زندگیتونه؟ 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
فقط اینو بهت میگم اون بنده خدا خواست خودش نبوده که نازا باشه پس به چشم یک ادم معیوب نگاش نکن و خودتو ...

خودمم میترسم حسادتش کار دستش بدع چشم بزنه

وگرنه خودمم چن سال منتظر بچه بودم

تیکر تولد یک سالگی پسرم ❤❤❤هدیه خداس بین همه تنهایی هام خدا جواب دعاهام رو داد خدایا ازت ممنونم خدایا مراقب بچم باش و سالم بدستم برسونش اخه خودت میدونی چقد عاشقشم 💓 عزیزمامان خیلی دوست دارم مرسی هستی مرسی آرامشو برام اوردی ...
اهل این چیزا نیس ولی 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭چشم زخمو اینا

حالا اون که رفت یه اسفندی تخم مرغی چیزی بشکن 

با دل پاکتم براش دعا کن خدا انشالا به اونم یه نی نی بده

تا چشمش دنبال شما نباشه

چشم زخم خطرناک تراز جادوهستش چرا رابطه دارید با این ادما..رابطه با این ادما تاوان داره دیگه

😭😭😭😭😭😭😭😭حالا چکلر کنم چی میشه

اینقدر از این رفتار بدم میاد که سیسمونی رو به کسی که بچه نداره نشکن ندین. شکمتونو از ش پنهان کنین چش ...

واقعا افرین بهت و بدا به حال کسی که بی دردسر این نعمت رو خدا بهش میده و دل میشکنه زمین گرده غصه نخور منم هشت سال منتظر بودم و بالاخره خدا در رحمتش رو به روم باز کرد از درگاه خدا ناامید نباش و بدون که بهترینش رو برات کنار گذاشته❤️

2706