2737
2734
عنوان

با حالت مسخره کردن دلم رو شکوند

1063 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها من یه پراید داشتم که چند روز پیش فروختم و تمام طلاهایی که تو ۳ سال جمع کرده بودم هم فروختم گذاشتم روش یه ماشین صفر خریدم چون همسرم فوت شدن تمام کارام با ماشین راه میوفته دخترم هم میبرم امسال مدرسه  حالا امروز خواهرم اومده بود خونم با حالت مسخره کردن به من میگه وا گوشواره حلقه هاتم فروختی میخوای تا بخری من دو سه جفت دارم بدم بنداز دیگه هیچی نداری دلم از حرفش شکست 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مطمئنا راحتی و اسایش شما از هرچیزی مهمتره.و خودتونم واقفید به شرایطتتون میدونید که تصمیمتون درست بوده دیگه نباید تمسخر کسی رو به دل بگیرید 

یه راه حل خیلی سطحی هم من دارم براتون.یه سرویس های استیل یا نقره ای هست که عین طلا هستن با قیمت خیلی مناسب.میشه اگر حرف و حدیث پشت سرتون اذیتتون میکنه دهن مردم رو باهاش بست. 

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
تمسخر نبود که خواهره دیگه گفته گوشت بسته نشه 

اگه خواهر بود چرا خرید ماشین کمک نکرد الان میاد طلا به رخ من میکشه  خداروشکر حقوق دارم باز میخرم  من طی ۳ سال ۹۰ میلیون طلا خریدم 

اگه خواهر بود چرا خرید ماشین کمک نکرد الان میاد طلا به رخ من میکشه  خداروشکر حقوق دارم باز میخر ...

تاپیکتون رو خوندم خیلی آدم قوی و زرنگی هستید.. من تو گیرو دار طلاقم له شدم.. ببخشید شغلتون چیه 

2706