2410
2553
عنوان

بازوی پسرمو گاز گرفتم کبود شده 😑😑😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1079 بازدید | 45 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

استین بلند بپوشون یا گریم بزن رنگش بره  یخ بزار خوب میشه

باز آمد شوهر بی بهانه، با ادایی کودکانه، هیکلی چون استوانه می کند غر غر به خانه، یادم اید روز اول، گردنش کج، دست و پا شل . پیش بابا موش میشد سر خیس تا گوش میشد . دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک، شاد و چابک. چشمهایم همچو اهو، عطر موهایم چو شب بو . می شنیدم از لب او حرفایی همچو جادو : من غلام خانه زادت، جان دهم هر دم به یادت، گر نیایی خانه ی من می گریزد روحم از تن . بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همان جا . شد به پا جشن عروسی کیک و شام و دیده بوسی . بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم . قسمتم یک مرد جانی ، اندکی لوس و روانی ، بی اراده همچو یابو، پرخور و مغرور و پر رو . بشنو از من جان خواهر، هر که کرد این دوره شوهر ؛ خاک بر سر گشت و حیران . شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان......

من توی اینستاگرام دیدم با یه همزن دستی هی حالت دورانی میکشن روی جای کبودی و بعد از پنج دقیقه مالش خوب میشه

ولی خمیردندان بزن روش خوب میشه زود ولی بهتر بود همون لحظه که کبود شد بزنی

||رُک هستم||  از درآوردن ادای آدمای باشخصیت متنفرم خودت باش هرچی که هستی.| یک انسانم با اعتمادبه نفس و عزت نفس بسیار بالا. اگر کامنت شما بی جواب موند حتما لایق پاسخ نبودی♥️پروفایلم خودم نیستم دوستان میگن شبیهشم گذاشتم  متولد 79 نیستم چون تایید نمیشد مجبور شدم بزنم 79،مورد دیگه ای خاطرم نیست اگر یادم اومد اضافه میکنم. 

چرا اون حالا😐

بازوی شوهرتو گاز بگیر خب😂😐

برا ما معضل همیشگیش کبودیای گاز گرفتنای منه🤣🤣

دردش میادااااا صداشم در نمیاره جوری گاز میگیرم قشنگ حس میکنم دندونام تا استخونش فرو میره🤣🤣🤣

کاربری سوممه😐🔫
2714

حق داری منم بچه های بامزه و دوسداشتنی رو گاز می گیرم 

یخ بذار روی جای کبودیش

یا یه خرده روغن جامد بزن

😁

به سراغ من اگر می آیید... نرم و آهسته بیایید... که مبادا ترکی بردارد...چینی نازک تنهایی من...https://harfeto.timefriend.net/16266025108720

دکتر هولاکویی اتفاقا درباره ی این مساله یبار حرف میزد. 

میگفت اینکارارو میکنید بعدا بچه از محبت متنفر میشه

این طلب در تو گروگان خداست 🌼 زان که هر طالب به مطلوبی سزاست
از جون بچه چی میخوای😂😂😂 این حرکات رو رو شوهرت انجام بده😀

با شوهرم دعوامون میشه شدیدا اه این عادتو اون یادم داد 

حالا پسرمو ببینی لاغره ها یکم بیش از حد بغلم باشه دست خودم نیست بیش از حد میچلونمش

2706