2733
2734

چی بوده که تعطیل شده؟کنجکاو شدم🙄🤔

وقتی عاشق میشوی👩‍❤️‍👨همه دنیایت محدود میشود در یک نفر😌در نگاهش😻در صدایش...☺️و چه خوشبختم منی که دنیایم خلاصه شده در❤️تو❤️ تویی که بودنت جبران همه نداشته هایم است🤩 دوستت دارم مرد من👩‍❤️‍💋‍👨💋                  sen hep kalbimin en ğüzeı yerindesin  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خانوادش میگفتن رابطه نداشته باش 

عروسیم سالِ دیگه 

بعد بچهارو میفرستادن پیش هم 🤦🏻‍♀️😐

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
هیچی دیگه همون عنوانت

😅

فکر کردم چیزی فراتر از این باشه که تعطیل شده

وقتی عاشق میشوی👩‍❤️‍👨همه دنیایت محدود میشود در یک نفر😌در نگاهش😻در صدایش...☺️و چه خوشبختم منی که دنیایم خلاصه شده در❤️تو❤️ تویی که بودنت جبران همه نداشته هایم است🤩 دوستت دارم مرد من👩‍❤️‍💋‍👨💋                  sen hep kalbimin en ğüzeı yerindesin  
2738

من نمی فهمم چرا بعضی ها رابطه توی عقد و اشتباه میدونن؟چون اون دو طرف رسما زن و شوهر هستن حالا عروسی نکردن خب مهم نیست عقد در اصل همون ازدواج هست نه عروسی چون عروسی نشون دادن به مردم هست

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
من نمی فهمم چرا بعضی ها رابطه توی عقد و اشتباه میدونن؟چون اون دو طرف رسما زن و شوهر هستن حالا عروسی ...

خب به همون دلیل ک وقتی باردارمیشن میگن وای چکارکنیم یامیخوان جدابشن عزا میگیرن

اکانتم مشترکه ب دلیل نداشتن خط
2706