2726
عنوان

خانمهایی که بدنسازی و trxکار میکنن

144 بازدید | 11 پست

چند ماه طول میکشه هیکل ادم بیاد رو فرم؟ من اصلا اضافه وزن ندارم نمیخوام لاغر شم، فقط میخوام عضلاتم سفت و خوش فرم بشه، با سه جلسه در هفته چقدر طول میکشه! 

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  

یک سال

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یک سال

چه زیاد  توقع داشتم شش ماهه نتیجه ببینم

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  
جان ؟ هردوش رو کار میکنم پیشرفته

بح بح بح، سلام استاد  چند وقته کار میکنید؟ من تازه شروع کردم، کمتر از یک ماهه، راستش احساس میکنم ممکنه تاثیر نداشته باشه، اخه اکثر خانمهایی که اونجان و چند ساله ورزش میکنن حتی خود مربیش اصلا روفرم نیستن

قطعا چند ماه بازم بستگی به بدنتون داره 

من اصلا اضافه وزن ندارم، قدم163وزنم52کیلو، فقط میخوام عضلاتم سفت و روفرم باشه، اصلا دنبال حجیم کردن و.... نیستم