2733
2734
عنوان

کیا با سلبریتی ها .....

| مشاهده متن کامل بحث + 28135 بازدید | 601 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اقوام نیستیم ولی خیلی میبینمش تو ماشین اکثرا همین نیوشا ضیغمی هست که ماشینشم پروسه ماکان😍

کجا میبینیش

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2738

سوال بجایی بود

خیر😁✌

در دنیایی که میتونی خیلیا باشی،خودت باش😉خوشحالی،یعنی اینکه جای انگشت خدا رو لپت باشه😝مَـטּ ؛ مُقَصِر تَریـטּ مُقَصِر اِشتِبآهآتِ زندِگیِ مَـטּ ” هَستَم ,, [!] ×🦋
هیچی حتی چندباره تو سینسیر دیدمش نه سلامی نه چیزی😂کلا ازشون خوشم نمیاد ولی نیوشا ضیغمی خیلی خوشگل&n ...

بله اگر منو توهم اون همه پول میدادیم هزاران عمل زیبایی می‌کردیم خوشگل می‌بودیم🙄😂🥺

بی تو هر لحظه مرا بیم فرو ریختن است چون شهری که روی گسل زلزله هاست⁦💞

من با ی بازیکن خیلی معروف تو پرسپولیس فامیلیم 

فامیلمونم یکیه... 🤪ینی انقد نزدیک 

ولی رفت وآمد زیاد نداریم 

چندبار دیدمش کلا.. 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2706