1874
2079
عنوان

کیا با سلبریتی ها .....

18692 بازدید | 601 پست

اقوام هستن ....؟؟؟ با کدومشون ...؟؟؟

😎

زندگی چطوره .. دوس دارین یا نه ..؟؟؟ 😊

خواستین که شماهم با پارتی وارد عرصه شون بشین و چی شده ....؟؟؟🤔😉

نگین فضولی ها دوس دارم بدونم چطوریه چ حسی داره ....؟؟؟

دلـــبرجان..! ضَـَ♡ـربان قَلــب "تـــــوُ" بِهتَرین نَغمه زِندِگــــی مَــن است❤💑❤

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

با دوتاشون هستیم ک یکیشون رو تازه فهمیدم

●هرچی ک هستم برا خودمم شما حرص نخور....▪︎نیکاشاهH🏷°خسته صدا 🎼•سخن گفتن جنایت است،تحقیق آنرا مباح میکند▪︎💡درونِ هرکس چیزی نهفته،نخوا ک با افکار پلیدت ب پوچ تبدیل شی¤Pattinson,Lautner●          °صدا نیس ک،قرصِ اعصابع•                  •من ن ایوبم ن صبور• خُدایِ قَلبَمی خُدایی☠گرگ صفتم شدیداً،همون قدر درنده◇هر چ قدر فقر درونی شدیدتر باشه؛نمایش های بیرونی بیشتر میشه¤                                     °مگ‌ کلاغ میتونه ادا عقابو دراره....•                     ○بعضیهام با مکیدن احوالات بقیه نفس میکشن•                      ●☠    •هرچی سعی کنی تو چشم نباشی بیشتر جذبت میشن...      □کلا نباید زیادی خوب بود؛بدجوری داستان میشه ▪︎ #تک.مارالتم                            #هیس🤫        https://harfeto.timefriend.net/16258293206643

کاوه رضایی بازیکن سابق استقلال

از اقوام دور مامانمه

فقط 47 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو خود علاج غم و دردِ بی شمارِ خودی....!                                                              برو طبیب خودت باش و مبتلای خودت 🦋

ارع فرزاد فرزین😎😎😎😂😂😂😂😂

نّ حّاّ لّ شّوّخیّ دّاّرّمّ نّ دّعّوّاّ نّ حّرّف ّ زّدّنّ نّ دّعّوّاّ کّرّدّنّ نّهّ کّلّ کّلّ کّرّدّنّ وّ نّ ...کّلّاّ حّاّلّ وّ حّوّصّلّهّ هّیّچّ کّاّرّیّ رّوّ نّدّاّرّمّ پّسّ اّگّهّ چّیّزّیّ شّدّ وّ اّزّ دّسّتّمّ نّاّرّاّحّتّ شّدّیّدّ عّذّرّ مّیّخوّاّمّ چّوّنّ کّاّرّاّمّ دّسّتّ خوّدّمّ نّیّسّتّ🙂💔
2050
اقوام نیستیم ولی خیلی میبینمش تو ماشین اکثرا همین نیوشا ضیغمی هست که ماشینشم پروسه ماکان😍

نگاهات چطوره من نمیبینمشون اصلا

دلـــبرجان..! ضَـَ♡ـربان قَلــب "تـــــوُ" بِهتَرین نَغمه زِندِگــــی مَــن است❤💑❤
کاوه رضایی بازیکن سابق استقلال از اقوام دور مامانمه

رفت و آمد دارین ...

سواستفاده ای چیزی کردین از این نسبت

چیکارته

شوخیدم بابا 

من تو خوابم فامیل سلب نمیبینم چه برسه به واقعیت😂

نّ حّاّ لّ شّوّخیّ دّاّرّمّ نّ دّعّوّاّ نّ حّرّف ّ زّدّنّ نّ دّعّوّاّ کّرّدّنّ نّهّ کّلّ کّلّ کّرّدّنّ وّ نّ ...کّلّاّ حّاّلّ وّ حّوّصّلّهّ هّیّچّ کّاّرّیّ رّوّ نّدّاّرّمّ پّسّ اّگّهّ چّیّزّیّ شّدّ وّ اّزّ دّسّتّمّ نّاّرّاّحّتّ شّدّیّدّ عّذّرّ مّیّخوّاّمّ چّوّنّ کّاّرّاّمّ دّسّتّ خوّدّمّ نّیّسّتّ🙂💔
2104
رفت و آمد دارین ... سواستفاده ای چیزی کردین از این نسبت

رفت و آمد الان ک ن با خودش با خانوادش ارع

خیر

فقط 47 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو خود علاج غم و دردِ بی شمارِ خودی....!                                                              برو طبیب خودت باش و مبتلای خودت 🦋
1718