2726
عنوان

چرا من انقد بدبختم اخه 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 25 پست

لعنت به این آبله مرغون کوفتی . من و دوتا بچه هام الان یک ماهه درگیرشیم . اصلا پامون و بیرون نگذاشتیم نمیدونم چطور گرفتیم

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخه من یبار گرفتم تو بچگی 

اگ  تو بچگی گرفتی نگران نباش نمیگیری دوباره . من و بچه هام گرفتیم اما شوهرم چون بچگی گرفته بود نگرفت 

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂

من به تجربه ميگم بيشتر اين ازمايشا بجز استرس هيچ فايده اي نداره تا وقتي سالمين و نفس ميكشيدم و درد و علائمت نداريم اصلا نبايد بريم دكتر و ازمايش بخدا اينا همش مسخره بازيه

دکترت گفته چکارکنی واسه خوب شدنش؟؟

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -کوچولوی عزیزم کاش تو دلم میموندی کاش میشد ب دنیا بیای وعطرتنتو مثه رویاهام بوبکشم    -کوچولوی عزیزم خواهش میکنم این دفعه بمون تو دل مامانی من خیلی چشم انتظارتم... این دفعه به وزن دلخواهم میرسم به خودم قول دادم.. جمعه ۲۰ بهمن--۶۳/۷۰۰

تو بارداری ادم حتی شاخ هم دربیاره عجیب نیست 

چ حکمتیه اخه ک از هیچ دورانی تو زندگیمون نمیتونیم لذت ببریم

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -کوچولوی عزیزم کاش تو دلم میموندی کاش میشد ب دنیا بیای وعطرتنتو مثه رویاهام بوبکشم    -کوچولوی عزیزم خواهش میکنم این دفعه بمون تو دل مامانی من خیلی چشم انتظارتم... این دفعه به وزن دلخواهم میرسم به خودم قول دادم.. جمعه ۲۰ بهمن--۶۳/۷۰۰