2726
عنوان

خانم های شاغل بیاید لطفا

123 بازدید | 21 پست

بچه ها من با سرویس رفت و امد میکنم 

بعد روز های پنج شنبه سرویس نیست 

الان فردا ی کاری پیش اومده که گفتن بیا 

اونوقت فکر کنید چون مسیر رفت و امد من و یکی از مدیران یکی هست اون گفته منو میبره 

حالا زشته من با اون برم؟ 

شما جای من باشید چیکار میکنید؟

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم   

سوال اصلی

جلو میشینی یا عقب🤣🤣

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خواهرشوهرم تو این شرایط بود قبول نکرد خودش با اسنپ رفت . مسیراشون یکیه ولی هیچوقت باهاش نمیره و نمیاد . میگه درست نیست اینکار تازه خواهرشوهرم ۴۰سالشه

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

میرم دگ 

مشکل خودشونه سرویس نذاشتن

به جای نالیدن و غصه خوردن و بقول معروف ادای حال بدارو درآوردن دارم سعی میکنم انرژیمو مثبت کنم ، فعال باشم ، هدف داشته باشم فعلا که اتفاقات مثبتی برام افتاده نه اینکه همشون مثبت بوده نه اما از اتفاقای بدم سعی میکنم جنبه مثبتشو نگاه کنم امتحانش کنین حتما درهای رحمت و حکمت به روتون باز میشه😌😂❤️
اخه مسیر دوره ها 

با اسنپ برو

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
خواهرشوهرم تو این شرایط بود قبول نکرد خودش با اسنپ رفت . مسیراشون یکیه ولی هیچوقت باهاش نمیره و نمیا ...

اونوقت به نظرت به اون طرف مقابل بی احترامی نمیشه؟ 

از منم ی ۱۷ یا ۱۸ سالی بزرگه 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم   

شاغل نیستم ولی به شرایط خودت توجه کن

اگه شوهر پدر یا برادر بددل داری که ممکنه سراین رفت وامد ممکنه اذیتت کنن قبول نکن

وهمینطور اگه فک میکنی اون طرف ادمی هس که پاشو فراتراز گلیمش میذاره یا متاهله بازم قبول نکن

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2706