2737
2734
عنوان

ناراحتی😔

127 بازدید | 7 پست

....

....

....hello 

من وقتی از کسی ناراحتم (الان از نامزدم چون سرش شلوغه واقعا و‌دیر جواب پیام میده بعد که زنگ‌زد خودش معذرت خواهی کرد) لحن حرف زدنم باهاش غمگین و کسل کننده میشه و هیچی درباره ی اون موضوع بهش نمیگم خیلی از این اخلاقم بدم میاد چیکار کنم ترکش کنم

کاش منم دغدغم این بود😔🖤

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دغدغت چیه پس 

تازه عروسم قرارع جدا بشم 

دغدغم تشنه محبت بودنمه

دغدغم نداشتن تکیه گاهع

دغدغم نبود داداشمه

دغدغم خیلی چیزاست

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
ببخشید اشتباه متوجه شدم چرا میخوای جدا شی عزیزم

تاپیک یکی به آخر موندمو بخون🌺

2738