2733
2734
عنوان

دوران عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 2079 بازدید | 44 پست
چن وقته عقدین؟؟ من نامزدم همون ۳ روز اولو به زور تحمل کرد دیگه روز چهارم گفت  ولی من قبول نکر ...

۳ ماهه

نامزدم می‌دونه من خوشم نمیاد به خاطر همون به روم نیاورده 

بهش غیر مستقیم گفتم از رابطه چه کامل چه غیر کامل خوشم نمیاد 

از همین امروز تمرین کن حالا جاش تو سایت نیست اصلا ولی من با تماام مشکلایی ک با همسرم داشتم تو این ...

خیلی ممنون 

کاش منم یکی مثل شما داشتم حداقل کمکم میکرد 

از بس خجالتی روم نمیشه با کسی این موضوع رو درمیون بزارم حداقل کمکم کنخ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۳ ماهه نامزدم می‌دونه من خوشم نمیاد به خاطر همون به روم نیاورده  بهش غیر مستقیم گفتم از رابطه ...

عزیزم با اینجور حرف و رفتار عزیز نمیشی ک هیچ شوهرتم ازدس میدی از من ب شما نصیحت

من بعد از مدتها اومدم سایت

به طور اتفاقی سه تا تاپیک باز کردم

هر سه مربوط به شما بود

اولی همین تاپیک

دومی مربوط به اینکه نامزدتون به برادرتون احترام نمیذاره

سومی مربوط به بیشعوری و اینکه با نامزدتون تو اتاق بودین یهو یکی در باز میکنه و ...

واسم جالب بود

خدای خوبم، بخاطر لطف و مهربونی که در حق من و همسرم کردی، و بعد از چهارده سال بهمون بچه دادی بی نهایت متشکرم، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله 
2731
خیلی ممنون  کاش منم یکی مثل شما داشتم حداقل کمکم میکرد  از بس خجالتی روم نمیشه با کسی ای ...

خجالت نداره ک اصلا

من حتی وقتایی ک اذیتش میکنمو حق با اونه میگم برات جبران میکنم(با را*بطه)

سعی کن خیلی بوسش کنی نوازشش کنی به چشاش نگا کنی چشاشو ببوسی و خیلییی کارای دیگ ک برات عادی تر شه حداقل

من بعد از مدتها اومدم سایت به طور اتفاقی سه تا تاپیک باز کردم هر سه مربوط به شما بود اولی همین تا ...

خوب کردی اومدی تو سایت 

آره درسته 

نامزدم احترام نمیذاشت ولی باهاش حرف زدم الان بهتر شده ....

بله اون سری هم خونه مادر شوهرم بودم با هم تو اتاق بودیم و من به اجبار نامزدم قبول کردم که رابطه کامل نداشته باشیم 

وای بعد اونم باهاش قهر کردم و کلی معذرت خواهی کرد 

تو هر کاری زیاده روی خوب نیست 

شیطنت کنید معاشقه کنید بذارید آروم خجالتتون کم بشه بهم نزدیکتر بشید ولی یک سری خط قرمز برلی خودتون بذارید  تا جایی که می تونی محبت کن به همسرت 

2738
چن وقته عقدین؟؟ من نامزدم همون ۳ روز اولو به زور تحمل کرد دیگه روز چهارم گفت  ولی من قبول نکر ...

والا شوهرمن بعد صیغه محرمیت بوساشو کرد بعد عقدمحضریم که دوروز بعد محرمیت بود از در محضرکه اومدین بیرون باز شرو کردحتی النگو زیرلفظیمم نمیداد میگف اول بیا بغلم بعد

۳ ماهه نامزدم می‌دونه من خوشم نمیاد به خاطر همون به روم نیاورده  بهش غیر مستقیم گفتم از رابطه ...

اها ولی خب نباشه نمیشه کع شوهرت تورو نمیدونم ولی مال من قبول  نمیکنه 

وای رابطمونم کامل نیس

از یه جایی بع بعد احساسات ته نشین میشود و لباس منطق به تن میکند! دیگه دوستت دارم های ادم ها را قاب نمیگیرد تا به دیوار قلبش بیاویزد ادم از یه جایی به بعد عشق را در اعماق فراموشی دفن میکند چون خسته تر از ان است که بارها شکست بخورد
خیلی ممنون  کاش منم یکی مثل شما داشتم حداقل کمکم میکرد  از بس خجالتی روم نمیشه با کسی ای ...

من نامزدم اونقدر منو میشناسه به چشماش نگاه کنم درجا میفهمه چیشده بنظرمنم این خوب نیست جلوش انگار کف دستم اصلا نمیتونم چیزی ازش پنهون کنم😬😬

سه ماه خیلیییی زیاده منم اوایل چون پسرخالم بود خجالتی بودم ولی دوهفته بیشتر طول نشد که اوکی شدیم باهم ولی رابطه اصلیو واسه بعد عروسی گذاشتیم البته نظرمن بود و ایشون اصرار داشتن که برای آقایون امری طبیعیه البته اینم بگم مربوط به پونزده سال پیشه الان اگه بود فکر نمیکنم یکسال صبر میکردیم واسه رابطه

اها ولی خب نباشه نمیشه کع شوهرت تورو نمیدونم ولی مال من قبول  نمیکنه  وای رابطمونم کامل ن ...

نامزد منم به زور خودشو نگه داشته 

یه بارم رابطه رابطه داشتیم ولی نه کامل 

اون سری هم من قهر کردم رفتم 

کارم اشتباه بود 

2706