2737
2734
عنوان

دوران عقد

2079 بازدید | 44 پست

دوران عقد شیرینی های خودش رو داره ولی از طرفی دوران سختیه 

من با نامزدم رو درواسی دارم اصلا نمیتونم تو چشاش نگاه کنم 

اصلا دلم نمیخاد تو دوران عقد رابطه ای داشته باشیم 

دلم میخواد دوران عقد فقط در حد بوس و بغل باشه .....!!!

به نظرتون طرز فکرم درسته؟؟؟نامزدم تا الان درخواست رابطه نداشته ولی مطمئنم اگه نامزدیمون طولانی بشه نمیتونه رو خواستش پا بذاره...!!!

نچ

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ما ک همون شب اول...

😐دوست بودی  با شوهرت؟؟

اصلا روت میشد ؟

من متاسفانه متأسفانه ارتباط چشمیم خیلی ضعیفه اصلا نمیتونم تو چشم کسی زل بزنم حرف بزنم حالا از این جا بگیر چقدر خجالتی ام......

باهاش حرف زدنی پس کجا رونگامیکنی

دهنش

بعضی وقتا هم یه لحظه به دیواری دری نگاه میکنم دوباره بر میگردم به دهنش نگاه میکنم 

کلا با همه این طورین ارتباط چشمیم ضعیفه

عه😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳یه ذره توضیح بده خب😐

میگم طرز فکرت اشتباهه ازت سرد میشه

سعی کن راحت باشی کلشو بکنی باو خجالت چیه

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀
2738

عزیزم همسرته دیگه دوران عقد و خونه خودت نداره از وقتی عقد میکنین شوهرته بوس و بغل اصلا یه مرد رو راضی نمیکنه برا زنا کافیه فقط

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
😐دوست بودی  با شوهرت؟؟ اصلا روت میشد ؟ من متاسفانه متأسفانه ارتباط چشمیم خیلی ضعیفه اصلا نمی ...

نه بابااا کاملا سنتییی

ولی از من ب تو نصیحت پررو باش

مردا از زنای خجالتی خوششون نمیاد همونطور ک ما زنا از مردا خسیس یا ... بدمون میاد

من خودم تو عقدم

تمرین کن

چن وقته عقدین؟؟

من نامزدم همون ۳ روز اولو به زور تحمل کرد دیگه روز چهارم گفت 

ولی من قبول نکردم الانم عقدیم ولی رابطه کامل کامل نداریم

از یه جایی بع بعد احساسات ته نشین میشود و لباس منطق به تن میکند! دیگه دوستت دارم های ادم ها را قاب نمیگیرد تا به دیوار قلبش بیاویزد ادم از یه جایی به بعد عشق را در اعماق فراموشی دفن میکند چون خسته تر از ان است که بارها شکست بخورد
نه بابااا کاملا سنتییی ولی از من ب تو نصیحت پررو باش مردا از زنای خجالتی خوششون نمیاد همونطور ک ما ...

ما هم سنتی ازدواج کردیم 

آره درسته باید کار کنم روی خودم 

🙄خیلی باحالی 😂باشه کلشو میکنم 

افرین باید شیطون باشی دختری مثلا عاا عاسیش کن😁

ما هم سنتی ازدواج کردیم  آره درسته باید کار کنم روی خودم

از همین امروز تمرین کن

حالا جاش تو سایت نیست اصلا

ولی من با تماام مشکلایی ک با همسرم داشتم تو این مورد اصلا کوتاهی نکردم

به قول اون دکتره همین رابطه ی جنسیه ک زن و مردو جذب هم میکنه و عاشق هم میشن

2706